فهرست
برانکو:کار طارمی غیر حرفه‌ای بود اما عمدی نبود
برانکو:کار طارمی غیر حرفه‌ای بود اما عمدی نبود

برانکو:کار طارمی غیر حرفه‌ای بود اما عمدی نبود

آی‌اسپورت- برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا حاضر شد.


سایپا تیمی باثبات است
خودتان می‌دانید که بازی فردا بسیار سخت است. سایپا تیمی است که بسیار با ثبات بازی می‌کند. تا همین جا جز تیم‌های بالای جدول است و فقط یک امتیاز از ما عقب است. آنها تیمی هستند که 2-3 سال باهم بازی می‌کنند. تیمی که نکونام را از دست داده است اما تیموریان را جذب کرده است.


با وجود مهمان بودن منتظر هواداران هستیم
ما می‌دانیم که چه بازی سختی فردا در انتظار ماست، از طرف دیگر ما هم مهدی طارمی را در اختیار نداریم و رضا خالقی‌فر هم تنها مصدوم ماست. بقیه بازیکنان در رقابت برای قرار گرفتن در ترکیب 11 نفره هستند. لازم است یکبار دیگر از هوادارانمان که ما را پرشور تشویق می‌کنند تشکر کنم و با اینکه فردا میهمان هستیم، انتظار دارم که از ما حمایت کنند و به استادیوم بیایند چرا که بزرگترین شادی زمانی است که هوادارانمان را شاد کنیم.


کار طارمی غیر حرفه ای بود اما عمدی نبود
طارمی کار غیرحرفه‌ای کرد و طبیعی است که جریمه شود، اما قطعاً کارش عمدی نبود، چون دقیقه 8 نیمه اول این اتفاق افتاد و نمی‌تواند این مسئله عمدی باشد. طارمی در اختیار تیم است و امروز هم در تمرین حضور داشت و زودتر از سایر بازیکنان به مرخصی نرفت، اما باید بگویم که بدون طارمی ما ضعیف‌تر می‌شویم اما واقعیت این است که بدون او برنده هم شده‌ایم.


بیشترین ضربه را از داوری خوردیم
ما به این مسائل کاری نداریم و همه تمرکزمان بر روی بازی های خودمان است. کل ارکان باشگاه پرسپولیس تمرکزش بر روی بازی‌های خود تیممان است و با اطمینان نسبت به داوری به زمین میرویم و با وجود اینکه بیشترین ضربه را از داوران خورده‌ایم اما می‌دانیم که اشتباهات داوری عمدی نیست و آن‌ها را اشتباه های انسانی می‌دانیم و امیدوار هستیم که این موضوع تا آخر فصل پیش برود تا همان طور که تا اینجا داوران بهترین عملکرد را داشته‌اند تا پایان لیگ هم این اتفاق بیفتد.کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-17 14:26:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر