فهرست
قلعه‌نویی:  بحران برای دوره‌ای بود که هر روز در تمرین دعوا می‌شد
قلعه‌نویی: بحران برای دوره‌ای بود که هر روز در تمرین دعوا می‌شد

قلعه‌نویی: بحران برای دوره‌ای بود که هر روز در تمرین دعوا می‌شد

آی‌اسپورت- امیر قلعه‌نویی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل سپاهان در هفته بیست و یکم لیگ برتر حاضر شد.


عملکرد تیمی ما خوب است
در این مدت در نتیجه گیری خوب نبودیم. البته عملکرد تیمی ما خوب بوده است. در بازی و گردش توپ و نظم دفاعی خوب هستیم اما جایی که باید به نتیجه برسیم هنوز موفق نبودیم. امیدوارم با بازگشت حاتمی، هماهنگی نانگ و شریفی مشکل تیمی خود را رفع کنیم.

لغو اردوی ترکیه به ما ضربه زد
ما علاوه بر اینکه خوب بازی می‌کنیم در پاس دادن هم موفق هستیم. یک زمان یک تیم 200 پاس می‌دهد که صد تای آن اشتباه است اما ما بالای 80 درصد پاس سالم داریم. ما می‌دانستیم در گلزنی مشکل داریم به همین خاطر سه مهاجم گرفتیم اما متاسفانه با مخالفت جهت برگزاری اردوی تراکتورسازی در ترکیه ما را با مشکل روبرو کردند به همین خاطر بازی‌های لیگ برای ما حالت پرتی پیدا کرده است و عدم بازی‌های دوستانه مشکلش وارد لیگ شد.


نتایج بدی کسب نکردیم
ما بحران‌زده نیستیم. این تلقی شما است حتی نتایج ما هم بد نبوده است. ما تلاش می‌کنیم فردا یک بازی خوب ارائه دهیم و به پیروزی برسیم. این برد از چند جهت دارای اهمیت است اول اینکه ما را به جدول بازمی‌گرداند و دوم اینکه از لحاظ روحی تیم را آماده حضور در لیگ قهرمانان آسیا می‌کنند. ما نظم و انضباط خوبی پیدا کردیم. بحران برای دوره‌ای بود که هر روز در تمرین دعوا می‌شد. متاسفانه ما از داوری‌ها متضرر می‌شویم. اگر در دقیقه 30 پنالتی ما مقابل تیم پدیده گرفته می‌شد با کسب آن سه امتیاز شرایط بسیار بهتری پیدا می‌کردیم. امیدوارم اتفاقی که در شان تیم ما است در ادامه رخ دهد.


رفتار مسئولان ماشین سازی شبه‌برانگیز است
هنوز برای من این تصمیم جدید جای تعجب دارد. ما حاضر بودیم در زمین باغ شمال که کیفیت خوبی دارد و در وسط شهر هم هست بازی کنیم. نمی‌دانم چرا این تیم تصمیم گرفته به یادگار امام بیاید. این مسئله جای شک و شبهه دارد. اگر آنها جای ما هم بودند قبول می‌کردند که این اتفاق برای تیم‌شان بیفتد. سوال من اینجاست که آیا این کارها کمک به تراکتورسازی است. ما باید حداقل در بعد آسیایی بیشتر به فکر تیم باشیم تا بتوانیم آنجا نماینده خوبی برای فوتبال ایران باشیم.


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-17 15:03:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر