فهرست
استیماچ: تراکتور یک تیم ملی کوچک است
استیماچ: تراکتور یک تیم ملی کوچک است

استیماچ: تراکتور یک تیم ملی کوچک است

آی‌اسپورت- ایگور استیماچ در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل تراکتورسازی در جمع خبرنگاران حاضر شد.تراکتور تیم ملی کوچک درست کرده
این دیدار بازی بزرگی برای هر 2 تیم محسوب می‌شود چون آنها شرایط مشابهی دارند و گرفتن امتیاز برای آنان در بازی فردا از اهمیت فراوانی برخوردار است. ما از روش بازی خود اطمینان داریم و در حال حاضر باید بتوانیم در بخش‌های مختلف بازی تمرکز کرده و نتیجه بگیریم. تراکتورسازی تیم خوبی است که با در اختیار داشتن بازیکنانی خوب به نوعی تیم ملی کوچک برای خود درست کرده است.


من از کسی دستور نمی‌گیرم
 من به بازیکنان حق می‌دهم که از خلعتبری حمایت کنند. قرار گرفتن نام خلعتبری در لیست 18 نفره ما برای بازی امروز به این دلیل است که مصدومیت میلاد سرلک کار را برای ما سخت کرد.خلعتبری سرماخوردگی داشت و به همین دلیل من تصمیم گرفتم او را برای بازی‌های آسیایی حفظ کنم ولی اینکه گفته می‌شود فشارهایی نسبت به من برای بازگرداندن وی به لیست 18 نفره آوردند به هیچ‌وجه صحت ندارد و من از کسی دستور نمی‌گیرم.


تراکتور نمی‌تواند از فرصت‌های خود استفاده کند
زمانی که چند بازیکن بزرگ از همان ابتدای فصل به یک تیم می‌روند نباید از آنان انتظار نتیجه داشت چون آنان باید بتوانند با یکدیگر هماهنگ شوند. من بازی تراکتورسازی مقابل پدیده را چندین بار دیدم و تراکتورسازی در بازی‌های گذشته خوب کار کرده است اما نمی‌تواند از فرصت‌های خود استفاده کند.


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-17 15:04:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر