فهرست
زمان تسویه حساب از مدیران اصفهانی: انتقام، انتقام!
زمان تسویه حساب از مدیران اصفهانی: انتقام، انتقام!

زمان تسویه حساب از مدیران اصفهانی: انتقام، انتقام!

آی‌اسپورت- هفته بیست و یکم لیگ برتر عصر فردا با دیدار تراکتورسازی و سپاهان شروع می شود. دیداری که پر از دوئل است. از نبرد قلعه نویی با سرمربی اجنبی حریف تا دعوا بر سر جایگاه هشتم جدول.


دعوا برای نخواستنِ ژنرال!
سپاهان به تبریز رسید. تراکتوری‌که نُه ماه منتظر پذیرایی از سپاهان بودند، کافی است بیست‌وچهار ساعت دیگر دندان روی جگر بگذارند. دیدار این دو تیم به خودیِ خود به خاطر حضور امیر قلعه‌نویی حساس است. به خصوص حالا بین دو تیمی برگزار می‌شود که دل خوشی از ژنرال ندارند. هواداران هر دو طرف بر این باورند که قلعه‌نویی از این تیم‌ها به عنوان پلی برای رسیدن به استقلال استفاده می‌کند و دل خوشی از او ندارند. سپاهانی که هر بار با رسیدن به قلعه‌نویی حسابی از خجالتش در می‌آیند. تراکتوری‌ها هم هنوز با سرمربی تیم‌شان برخورد خوشی نداشتند.


 
فینال لیگ چهاردهم
اما کینه اصلی تبریزی‌ها به اتفاقات دیدار نهایی فصل گذشته برمی‌گردد. جایی که تراکتورسازی در یادگار امام متوقف شد، آن دروغ معروف پخش شد، آنتن‌ گوشی‌ها و اینترنت مسدود شد، سپاهان هم سایپا را برد. همه این اتفاقات دست به دست هم تا جام از تبریز به اصفهان ببرند. شادی تراکتوری‌ها تبدیل به غم شد. سیبیلوی محبوب پرتغالی تا آستانه سکته پیشرفت. در نهایت هم کار به جایی رسید که پرشورها با لیگ برتر قهر کردند. حالا بیست دیدار از لیگ برگشت و شور به لیگ پانزدهم برنگشت. نتایج ضعیف تیم‌ها هم با کم‌تماشاگر شدن بازی‌ها رابطه مستقیم دارد. البته فاصله کم بین دو تیم، این دیدار را حساس‌تر هم کرده. فاصله‌ای سه امتیاز که می‌تواند سپاهان را به تراکتورسازی برساند.

 
حبیبی که دیگر بچه تبریز نیست!
جذاب‌ترین دوئل دیدار هم بازگشت حبیب به گردانی به تبریز است. «حبیب بچه تبریز» حالا برای نخستین بار باید پس از جدایی از تراکتورسازی در تبریز مقابل این تیم قرار بگیرد. البته حبیب دیگر بچه تبریز محسوب نمی‌شود و تی‌تی‌ها دل خوشی از او ندارند. به خصوص زمانی که تونی پس از دیدار فصل قبل مقابل تراکتور به خبرنگارها گفت که در پایان فصل او به سپاهان می‌رود و رفت. پیش‌بینی ساده‌ای که پس از آن مسابقه حدس زدنش دشوار نبود.کدخبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-17 15:06:47
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۵۷
اون دروغ فقط برای کنترل جو بود که البته اشتباه هم بود ولی حتی اگر اون دروغ پخش نمیشد تراکتورسازی ده نفره قهرمان بشو نبود
وحید
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۳۳
متاسفانه تراکتور به نفع سپاه مصادره شده و دست هوادار از اون تیمی که عاشقش بود کوتاه شده. به امید صعود ماشین سازی به لیگ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر