فهرست
خلیل‌زاده: مشکل تراکتور فنی نیست/ ما نیاز به آشتی هواداران داریم
خلیل‌زاده: مشکل تراکتور فنی نیست/ ما نیاز به آشتی هواداران داریم

خلیل‌زاده: مشکل تراکتور فنی نیست/ ما نیاز به آشتی هواداران داریم

آی اسپورت- شجاع خلیل‌زاده، مدافع تراکتورسازی سابقه بازی در سپاهان را هم دارد و به همین خاطر بازی فردا برابر این تیم برایش حساسیت زیادی دارد. خلیل‌زاده پیش از بازی حساس تراکتور و سپاهان گفت‌وگویی با همشهری ورزشی انجام داده است.


تراکتور در چند هفته اخیر نتایج خوبی نگرفته، فکر می‌کنید دلایل عدم نتیجه‌گیری تراکتور چیست؟
ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم  که امتیازات را بگیریم و حتی نیاز به تک تک امتیازات داریم اما نمی‌دانم چرا این اتفاقات می‌افتد. به دنبال بهانه نیستیم اما داوری‌ها هم به ضرر تراکتور بوده. در برنامه نود همه دیدند خطا بیرون محوطه جریمه بود و داور به اشتباه پنالتی اعلام کرد. حالا خداراشکر ضربه دوم پنالتی ایرانپوریان تبدیل به گل شد و یک امتیاز گرفتیم.
 

هواداران هم از این وضعیت ناراحت هستند و حتی با وجود رایگان شدن بازی‌ها بازهم ورزشگاه پر نمی‌شود.
من از هواداران خواهش می‌کنم به ورزشگاه بیایند. ما نیاز به آشتی هواداران تراکتور داریم. سال گذشته حضورشان را با تمام وجود در ورزشگاه حس می‌کردم ولی امسال جای خالی‌شان ما را اذیت می‌کند. اگر آنها به ورزشگاه بیایند قطعا انگیزه بیشتری خواهیم داشت.
 

در آمار آمده بود، تعداد پاس‌های بازی با استقلال خوزستان بسیار بالا بوده و تراکتور خوب بازی کرده اما به بازی خوب امتیاز نمی‌دهند.
من هم قبول دارم باید صد در صد امتیاز بگیریم وگرنه از نظر فنی از تیم‌های حریف سرتر بودیم. واقعا وقتی امتیاز نمی‌گیریم خوب بازی کردن اهمیتی ندارد چون آخر فصل رتبه تیم را می‌بینند.
 

قبول دارید مشکل گلزنی تراکتور برطرف نشده حتی با وجود شریفی و نانگ؟
به هر حال این بازیکنان زمان می‌خواهند تا نتیجه بگیرند. ما باید گل بزنیم و باهوش بازی کنیم. امیدوارم از این هفته موتور گلزنی ما روشن شود اما یک مساله‌ای هم وجود دارد و آن این است که مدافعان حریف خیلی مهاجمان ما را تحت نظر دارند چون می‌دانند اگر غافل شوند ما گل می‌زنیم.
 

بازی با سپاهان را چطور می‌بینید؟ هر دو تیم بحران‌زده هستند و این، بازی را سخت‌تر می‌کند.
اصلا نمی‌توان این تیم را دست‌کم گرفت. سپاهان فصل پیش اوج گرفت و قهرمان شد. من برای این تیم احترام قائل هستم اما ما سه امتیاز را می‌خواهیم و باید در خانه سه امتیاز را بگیریم. من خاطرات خوبی در سپاهان دارم اما باید تمام تلاشم را برای مهار حملات این تیم بکنم.
 

به نظر می‌رسد یکی از اتفاقات جالب این دیدار تقابل شما با خلعتبری باشد.
من و محمدرضا از دوستان صمیمی هستیم و دلم برای او تنگ شده اما نمی‌گذارم خلعتبری از من رد شود.(باخنده)
 

امیدوار هستید هواداران به ورزشگاه بیایند؟
با توجه به اینکه بازی با سپاهان رایگان است، امیدوارم هواداران ما را تنها نگذارند و با حضور پرشور خود تراکتور را برای یک برد خوب همراهی کنند. هواداران مطمئن باشند که مشکلات تیم ما با چند نتیجه خوب حل می‌شود چراکه این مشکلات فنی نیست و مربوط به مسائل روحی و روانی است. امیر قلعه‌نویی می‌تواند مشکلات تیم را حل کند و کارش را بلد است.


9411
     
آی اسپورت
2016-02-17 15:22:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر