فهرست
برومند: بازی بی‌روح استقلال، دیدن ندارد/ همه دست مظلومی را خوانده‌اند
برومند: بازی بی‌روح استقلال، دیدن ندارد/ همه دست مظلومی را خوانده‌اند

برومند: بازی بی‌روح استقلال، دیدن ندارد/ همه دست مظلومی را خوانده‌اند

آی اسپورت- پرویز برومند، دروازه‌بان سال‌های دور استقلال که در سال‌های اخیر دوباره به این تیم نزدیک شده است، از وضعیت آبی‌ها رضایت چندانی ندارد. استقلال در هفته‌های اخیر نتایج ضعیفی کسب کرده و او بر این باور است که این تیم قصد ندارد قهرمان شود.
پرویز برومند به همشهری می‌گوید: «وقتی استقلال دوست ندارد قهرمان شود از دست من و شما مگر کاری ساخته است؟ وقتی حریفان استقلال مساوی می‌کنند و راه برای پیشتازی تیم هموار می‌شود اما در عمل اتفاقات معکوس می‌افتد یعنی خودشان قید جام را زده‌اند. من فکر می‌کنم تیم‌های حاضر در لیگ دست استقلال را خوانده‌اند و اوضاع پس است.»
برومند بزرگ‌ترین مشکل استقلال را نداشتن برنامه می‌داند و اضافه می‌کند: «مشکل استقلال نبود طرح و ترفند است. گفتم که دست استقلال را خوانده‌اند. از لحاظ روحی و روانی هم بازیکنان اصلا شرایط مساعدی ندارند و کادرفنی باید بجنبد. تیمی که دچار توهم شود و فکر کند از پیش برنده است، خاکمال می‌شود. این را مربیان استقلال باید بدانند.»
برومند در ادامه به پرویز مظلومی هشدار می‌دهد: «اگر استقلال فکری به حال خودش نکند با اجازه جام به سوی اردوگاه قرمزها پرواز خواهد کرد. برانکو پاشنه آشیل رقیبانش را هفته‌هاست پیدا کرده و راه را بلد است. ببینید برای پرشدن ورزشگاه هم باید ستاره باشد و هم تیم زیبا بازی کند. آبی و قرمز مدت‌هاست ستاره ندارند اما پرسپولیس حداقل خوب بازی می‌کند. این نمایش بی‌روح استقلال دیدن ندارد.»


9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-17 15:56:47
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۴۱
قربون آدم چیز فهم...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر