فهرست
ابراهیمی: پرسپولیس شانس اول قهرمانی است
ابراهیمی: پرسپولیس شانس اول قهرمانی است

ابراهیمی: پرسپولیس شانس اول قهرمانی است

آی اسپورت- محمد ابراهیمی، مهاجم گسترش‌فولاد تبریز در فصای جاری جزو بازیکنان تاثیرگذار و البته بی‌حاشیه تیمش بوده است. ابراهیمی در مورد شرایط گسترش فولاد، بازی با استقلال و مسائل مختلف دیگر حرف‌های جالبی دارد. صحبت‌های او را به نقل از روزنامه همشهری ورزشی می‌خوانید.
 

در فصل جاری پنج گل برای گسترش فولاد به ثمر رساندی و مهم‌تر اینکه در چند پست بازی کردی. از عملکرد خودت راضی هستی؟
دنبال رکورد نیستم و همیشه موفقیت تیم و تاثیرگذاری، از همه چیز برایم مهم‌تر است. من در پست سختی بازی می‌کنم، هم باید به هافبک‌ها کمک کنم، هم به خط حمله اضافه شوم و در کارهای دفاعی نیز شرکت کنم. گاهی اوقات پیش می‌آید که در 90دقیقه 20بار در محوطه جریمه خودمان هستم. فشار زیادی روی من وجود دارد، ولی همیشه تابع تصمیم کادرفنی هستم و خدا هم کمکم می‌کند.
 
خیلی‌ها می‌گویند باشگاه گسترش بی‌حاشیه است و جزو معدود تیم‌هایی است که پول بازیکنان را سروقت می‌دهد، درست است؟
از مسئولان باشگاه گسترش تشکر می‌کنم. حتی ممکن است پول هم نگیریم اما خیلی راحتیم. ما در این تیم استرس نداریم، تمرکزمان از بین نمی‌رود و شب سرمان را راحت روی بالشت می‌گذاریم. مسئولان تیم گسترش اینجا جو خوبی را برای بازیکمان فراهم کرده‌اند.
 
درمورد دیدار با استقلال چه صحبتی داری؟
 صحبتی در مورد این بازی ندارم و در مورد استقلال حرفم را در زمین مسابقه می‌زنم. هر تیمی که تمرکز بیشتری داشته باشد و کمتر اشتباه کند، موفق‌تر خواهد بود و باید دید کادرفنی ما چه تاکتیکی را در نظر خواهد گرفت. امیدوارم مثل بازی رفت بدشانس نباشیم که هفت‌، هشت موقعیت گل را از دست دادیم و آنها فقط دو موقعیت داشتند.
 
هنوز دنبال کسب سهمیه هستید؟
هدف باشگاه این بود که رتبه تک‌رقمی به‌دست بیاوریم، ولی ما دنبال این هستیم که در بهترین جایگاه قرار بگیریم و کسب سهمیه آسیا دور از دسترس نیست. در حال حاضر همه می‌دانند که چه تیم‌هایی در لیگ برتر خوب فوتبال بازی می‌کنند و باعث افتخار ما خواهد شد که سهمیه آسیا را بگیریم.
 
کدام تیم مدعی قهرمانی در لیگ امسال است؟
تیم‌هایی مثل استقلال، ذوب‌آهن، استقلال خوزستان، پرسپولیس و چند تیم دیگر شانس قهرمانی دارند. من معتقدم پرسپولیس شانس اول قهرمانی است، چون خوب فوتبال بازی می‌کند، ولی من علاقه دارم که تراکتورسازی قهرمان شود.


9411
     
آی اسپورت
2016-02-17 16:33:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر