فهرست
وجود طارمی نعمت است اما... / علیپور: جای خالی او را پر می‌کنم
وجود طارمی نعمت است اما... / علیپور: جای خالی او را پر می‌کنم

وجود طارمی نعمت است اما... / علیپور: جای خالی او را پر می‌کنم

آی اسپورت- علی علیپور اعتقاد دارد اگر سرخپوشان در ابتدای فصل با بدشانسی روبه‌رو نمی‌شدند شاید حالا پرسپولیس با اختلاف فاحشی در صدر جدول قرار داشت. مهاجم تیم پرسپولیس درباره شرایط این روزهای این تیم با همشهری ورزشی گفت‌وگو کرده است.
 

پرسپولیس رفته‌رفته می‌رود که به صدر جدول برسد.
تیم در این مدت بسیار باانگیزه ظاهر شد و نشان داد که چه نیرویی برای بازی دارد البته ما در ابتدای لیگ با بدشانسی و مشکلاتی روبه‌رو شدیم و اگر این اتفاقات برای ما نمی‌افتاد الان با اختلافی فاحش نسبت به سایر رقبا در صدر جدول قرار داشتیم.
 
در بازی برابر فولاد یک تک‌به‌تک کامل را از دست دادی.
در بازی برابر فولاد، پرسپولیس از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کرد و ما روی عمق فولاد برنامه داشتیم. انتظار نداشتم که پاس طارمی به من برسد و شاید به همین دلیل هم بود که آن توپ را گل نکردم اما مطمئن باشید دیگر قدر موقعیت‌هایم را می‌دانم.
 
پرسپولیس در شرایطی باید به مصاف سایپا برود که طارمی را به خاطر محرومیت در اختیار ندارد.
وجود طارمی برای ما یک نعمت است. طارمی مهاجم باهوشی است و می‌داند که در هر لحظه چه تصمیمی بگیرد اما ما در هر صورت باید بدون طارمی بازی کنیم و به میدان برویم و با توجه به شرایط جدول محکوم به برد هستیم و امیدوارم که بتوانیم در بازی برابر سایپا به پیروزی برسیم.
 
فکر می‌کنی می‌توانید در نبود طارمی از پس سایپا بربیایید؟
من خودم به شخصه برای این بازی انگیزه بسیار زیادی دارم و می‌خواهم سهمی در موفقیت تیم داشته باشم و سعی می‌کنم که جای خالی طارمی را در بازی برابر سایپا پر کنم.
 
پرسپولیس می‌تواند قهرمان شود؟
ما برای قهرمانی تمام ابزار را در اختیار داریم و یک مربی بسیار خوب هم داریم و امیدوارم در پایان فصل با هواداران‌مان جشن صعود بگیریم.


9411
     
آی اسپورت
2016-02-17 16:54:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر