فهرست
احتمال بازی کردن سوشا بیشتر از لوبانف است
احتمال بازی کردن سوشا بیشتر از لوبانف است

احتمال بازی کردن سوشا بیشتر از لوبانف است

آی اسپورت- به نظر می‌رسد برانکو از وضعیت بدنی لوبانف خیلی رضایت ندارد. پیشکسوتان پرسپولیس در مصاحبه‌های خود گفته‌اند که هنوز عیار لوبانف مشخص نشده و معلوم نیست او دروازه‌بان خوبی است یا نه اما همه روی اضافه‌وزن و چربی‌های پهلوی این دروازه‌بان توافق دارند.
آنهایی که خیلی از نظر فنی روی او ریز شده و زوم کرده‌اند معتقدند دروازه‌بان ازبکستانی روی ارسال‌ها ضعیف نشان داده است و حتی در بازی برابر فولاد روی یکی از همین ارسال‌ها صدای اعتراض بنگر را هم بلند کرد. خوردن دو گل و دادن چند موقعیت از روی ارسال‌ها به حریفان می رود که این موضوع را به پاشنه‌آشیل سرخپوشان تبدیل کند و به همین دلیل برانکو را به فکر واداشته که با وجود صدور مجوز بازی برای سوشا مکانی آیا تیمش را همچنان با این دروازه بان ازبکستانی به میدان بفرستد یا خیر.
با پایان یافتن محرومیت سوشا مکانی، برانکو و به‌خصوص ایگور پانادیچ که اعتقاد ویژه‌ای به سوشا دارند به این فکر افتاده‌اند که شاید بهتر باشد پرسپولیس همچنان با سوشا ادامه دهد هرچند که هنوز لوبانف اشتباه تاثیرگذاری در بازی نداشته است. برانکو می‌گوید سوشا شاید اشتباهاتی داشته باشد اما روی ارسال‌ها و شوت‌های از راه دور عملکرد خوبی دارد و یک دروازه‌بان حرفه‌ای است.
به نظر می‌رسد با این شرایط و در آستانه بازی پرسپولیس برابر سایپا احتمال بازی کردن سوشا بیشتر از لوبانف باشد هرچند که برانکو معمولا به تیم برنده خود زیاد عادت ندارد دست بزند و باید دید در نهایت کدام دروازه‌بان وظیفه حراست از دروازه پرسپولیس را به‌عهده خواهد گرفت. البته با توجه به اینکه برانکو مربی محتاطی است ممکن است سوشا را برای بازی بعدی نگه دارد و یک فرصت دیگر به دروازه‌بان روس/ازبک خود که در 4بازی یک کلین‌شیت را هم ثبت کرده است، بدهد.


9411
     
آی اسپورت
2016-02-17 17:13:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر