فهرست
دوراهی حساس استقلال: صعود به صدر، سقوط به چهارم
دوراهی حساس استقلال: صعود به صدر، سقوط به چهارم

دوراهی حساس استقلال: صعود به صدر، سقوط به چهارم

آی اسپورت - بازی این هفته استقلال خوزستان در قم با صبا، استقلالی‌ها را امیدوار کرده با شکست گسترش فولاد دوباره بتوانند به صدرجدول برگردند و نتایج ضعیف هفته‌های اخیر را فراموش کند. استقلال با وجود 4 هفته بدون برد، هنوز فقط یک امتیاز با صدر جدول فاصله دارد و توقف یا شکست استقلال خوزستان در قم، دوباره آن‌ها را صدرنشین لیگ برتر خواهد کرد. در نقطه مقابل، باخت در این بازی استقلال را بیش از قبل به بحران می‌برد.
در حال حاضر استقلال 2 امتیاز از پرسپولیس جلوتر است و 3 امتیاز بیشتر از ذوب آهن و سایپا دارد. در صورت شکست استقلال مقابل گسترش فولاد، پرسپولیس و ذوب آهن با برد در بازی‌هایشان می‌توانند رتبه‌ای بالاتر از استقلال در جدول پیدا کنند. استقلال از هفته سوم تا امروز،‌ هیچوقت پایین‌تر از 3 تیم بالای جدول نبوده و این هفته برای حفظ جایگاهش، باید دوران سیاهش را پشت سر بگذارد.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-17 18:48:32
نظر دهید

۱ نظر
reza
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۰۲
خدایی حیف نیست با وجود تیم های خوب مثل پرسپولیس، ذوب آهن و ..... که واقعا فوتبال خوب و تماشاگرپسند بازی میکنن تیم استقلال با اون بازیه خسته کننده صدر جدول باشه؟؟؟؟ اگه خدا بخواد حق به حق دار میرسه و تیمهای خوب به جایگاه واقعیشون میرسن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر