فهرست
حمایت قلعه‌نویی و منصوریان از سبک بازی برانکو: استقلالی‌های پرسپولیسی!
حمایت قلعه‌نویی و منصوریان از سبک بازی برانکو: استقلالی‌های پرسپولیسی!

حمایت قلعه‌نویی و منصوریان از سبک بازی برانکو: استقلالی‌های پرسپولیسی!

آی اسپورت - اگر مظلومی بتواند اعتراض تماشاگران تیمش را تحمل کند، تحمل حمایت استقلالی‌های مشهور از پرسپولیس برانکو برایش دشوار خواهد بود. در روزهای اخیر، بعضی از پیشکسوتان استقلال با حمایت از سبک بازی پرسپولیس، غیر مستقیم به مظلومی طعنه زده‌اند. دو نفر از آن‌ها، قلعه‌نویی و منصوریان بزرگترین آلترناتیوهای مظلومی برای نیمکت استقلال هستند. پاشازاده هم یکی از کاندیداهای نیمکت استقلال در این فصل بود. این تمجیدها در اوج کری و رقابت دو تیم، می‌تواند امتیاز ویژه‌ای برای رقیب باشد.

امیر قلعه‌نویی: «می‌خواهم تراکتور را در مسیر پرسپولیس قرار دهم.»

علیرضا منصوریان: «تنها تیمى که توانست نفت را این قدر اذیت کند تیم پرسپولیس بوده و به این دلیل این تیم شانس اول قهرمانى است. همه بازی های پرسپولیس را آنالیز می کنم تا متوجه شود راز موفقیت پرسپولیس در حمله و دفاع چیست.»

مهدی پاشازاده: «ما مشکلات استقلال را نمی دانیم اما متاسفانه این تیم خوب بازی نمی کند. من هیجانی در بازی استقلال نمی بینم. باید واقعیت را بیان کنم، من لذتی که در بازی پرسپولیس و بازی ذوب آهن می بینم، در تیم خودم استقلال نمی بینم.»

شاهرخ بیانی: «به نظر من امسال در لیگ پرسپولیس وذوب آهن بهترین تیم ها هستند و پرسپولیس بهترین فوتبال لیگ را انجام می‌دهد.»

پرویز برومند: «برای پرشدن ورزشگاه هم باید ستاره باشد و هم تیم زیبا بازی کند. آبی و قرمز مدت‌هاست ستاره ندارند اما پرسپولیس حداقل خوب بازی می‌کند. این نمایش بی‌روح استقلال دیدن ندارد.»
کد خبر: 9406
  ۵  
آی اسپورت
2016-02-17 19:18:50
نظر دهید

۵ نظر
-
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۵۱
با بقیشون کاری ندارم ولی من اگه قلعه نویی از تیمم تعریف میکرد بیشتر ناراحت میشدم تا خوشحال .در ضمن پرسپولیس واقعا عالی شده
-
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴، ۲۲:۰۷
ننویس آی اسپورت، ننویس عزیزم، الآن اون یارو کیسه کش عقده ای حقیر میاد و ده تا ده تا کامنت فحش می نویسه...
reza
پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۳۶
آدم سالم حتی اگه طرفدار تیم دیگه ای هم باشه همیشه حقیقت رو میگه. فرقی نداره استقلالی و پرسپولیسی. ولی بعضی از آدمها مریض هستن و همیشه به خاطر فشارهایی که از موفقیت دیگران بهشون وارد شده نمیتونن حقیقت رو بگن. امثال فرهاد مجیدی و مظلومی همیشه به این بیماری دچارن. خدا شفاشون بده
....
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۵۸
اس اسیم ولی آزادن نظر بدن
برزو
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۲۱
::::روشهای جدید دوپینگ به شدت خطرناک هستند و باعث بروز سکته و ایست قلبی میشوند:::: این جمله رو تو صفحه ی اول سایت جهانی مبارزه با دوپینگ هم نوشته (www.wada-ama.org) من اصلا منظورم ازین جمله به فرد خاصی نیست از انجا که اینجا اکثرا شاید ورزش هم بکنند میخوام سمت دوپینگ نرن اینم مث مسئله ی اعتیاد میمونه قبل از اینکه کسی سمتش بره باید روشنگری کرد نه بعد از سکته. حالا هی بیایید بهم بد و بیراه بگید. من منظور خاصی ازین جمله ندارم خلاص شد و رفت!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر