فهرست
آرمانی : بالوتلی نباید هرز برود / کاکا مانکن خوبی برای ما بود
آرمانی : بالوتلی نباید هرز برود / کاکا مانکن خوبی برای ما بود

آرمانی : بالوتلی نباید هرز برود / کاکا مانکن خوبی برای ما بود

آی اسپورت - همه ما تقریبا این نام را شنیده ایم " جورجیو آرمانی " طراح لباس و مد سرشناس ایتالیایی که بخصوص برای طراحی لباس های مردانه شهرت فراوان دارد. جورجیو آرمانی یکی از طرفداران قدیمی و سر سخت میلان است و بخاطر همین علاقه بین سالهای 2003 تا 2007 از بازیکنان میلان همچون کاکا و شفچنکو برای تبلیغات محصولات خود استفاده می کرد. وی سالهاست که یکی از اسپانسرهای اصلی تیم بسکتبال میلان است و از چند سال پیش بعنوان سهامدار اصلی تیم بسکتبال میلان این تیم را متحول کرده است.تیم بسکتبال میلان در سری آ صدرنشین مطلق است و در یورولیگ هم به یک چهارم نهایی صعود کرده است.مصاحبه جالب گاتزتادلواسپورت را اینجا بخوانید :


جورجیو به یاد داری از چه زمانی بسکتبال وارد زندگی شما شد؟

از زمانی که یک پسر بچه بودم و برادرم که از من بلندقدتر بود همراه خواهرم بسکتبال بازی می کردند . در حالی که من مشغول به کار دیگری بودم.

 

چه کسی شما را ترغیب کرد که برای نجات تیم بسکتبال میلان هزینه کنید ؟  

در فصول گذشته مجموعه آرمانی جزو اسپانسرهای اصلی تیم بسکتبال میلان بود اما زمانی که مشکلات اقتصادی و مالی جدی ، همه گیر شد خیلی از اسپانسرها ریسک نکرده و عقب نشینی کردند و بدین ترتیب مدیریت میلان در سراشیبی سقوط قرار گرفت . آن وقت بود که احساس کردم باید قدمی به جلو برای میلان بردارم.

 

می دانید که تیفوسی های  (طرفداران فوتبال) میلان و اینتر به اتفاقات مثبت بسکتبال شهر میلان غبطه می خورند؟ بعد از فعالیت های تبلیغاتی که با استفاده از بازیکنان میلان همچون کاکا و شوچنکو داشتید هیچ تلاشی برای ورود به دنیای فوتبال نداشته اید؟

دنیای فوتبال شیک و جذاب اما خیلی پیچیده تر از بسکتبال است و اگر شناخت درستی از آن نداشته باشید دچار سردرگمی خواهید شد. برخی از بازیکنان فوتبال تبدیل به مهره های برجسته تبلیغاتی مجموعه آرمانی شدند و با استفاده از شهرتی که در دنیای فوتبال داشتند به معرفی بهتر محصولاتمان کمک زیادی کردند.بخصوص بازیکنانی چون کاکا و شوچنکو که وجهه خوب  و سالمی در بین مردم داشتند . هم میلان و هم اینتر مثل آرمانی مجموعه هایی همیشه برنده هستند که به مردم کمک می کنند تا بر لحظات سخت خود غلبه کنند و بتوانند دوباره برخیزند و به سمت پیروزی حرکت کنند.


 


از فوتبالیستی مثل بالوتلی خوشتان می آید ؟

بله شخصیت سمپاتی است. به شخصه از جوانان ثروتمند و توانا با انرژی زیاد خوشم می آید .اگر استعداد این جوانان خرج پیشبرد و اتحاد یک گروه بشود و بر سر مسائل فردگرایانه هرز نرود می توانند کمک زیادی به یک مجموعه کنند. بالوتلی هم از جمله این افراد است.

در یورولیگ بسکتبال پس از 17 سال جزو 8 تیم شده اید با توجه به اینکه نیمه نهایی در میلان انجام می شود چقدر امیدوار به فتح آن هستید ؟ 

رسیدن به نیمه نهایی میلان و قهرمان شدن ، برای همه هوادارن بسیار مهم است.ما همیشه شایسته بهترین بودن هستیم.

 

مثل یک کارشناس صحبت می کنید ...

به بسکتبال تا این حد علاقه دارم که پس از یک روز خسته کننده حاضرم درمورد اتفاقات و مسائل روز آن بحث کنم .وقتی تیمم در حال بازی کردن است انگار خودم داخل زمینم ، باید مواظب باشم که خیلی هیجان زده نشوم .

 

حرف زدن از قهرمانی لیگ بسکتبال ایتالیا برای شما از یک رویا به یک واقعیت وسوسه انگیز تبدیل شده است ؟ 

بله هدف کوچکتر ما میلانی ها قهرمان شدن در ایتالیاست. از سال 1996 منتظر آن هستیم که این رویا رنگ واقعیت بخود بگیرد. اما فعلا در مورد آن حرف نمی زنیم تا این دوری طولانی ما از قهرمانی بازهم در حد یک رویا باقی نماند.درمورد تیم فوتبال میلان که این روزها شرایط خوبی  ندارد صحبت کنید ....

من هم به عنوان یک هوادار از شرایط کنونی تیم رنج می برم .سیدورف بازیکن مورد علاقه من در میلان بود و امیدوارم فصل بعد با خرید بازیکنان جوان و آینده دار میلان را به روزهای اوج برگرداند.


منبع : گاتزتا دلواسپورت

ترجمه : رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-03-31 18:10:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر