فهرست
کمالوند: استقلال مدعی درجه‌یک قهرمانی است / برای خودمان بازی می‌کنیم نه برای پرسپولیس
کمالوند: استقلال مدعی درجه‌یک قهرمانی است / برای خودمان بازی می‌کنیم نه برای پرسپولیس

کمالوند: استقلال مدعی درجه‌یک قهرمانی است / برای خودمان بازی می‌کنیم نه برای پرسپولیس

آی اسپورت- گسترش فولاد تبریز که هفته گذشته توانست ملوان بندرانزلی را با 3گل شکست دهد، این هفته میهمان استقلال تهران است. فراز کمالوند، سرمربی گسترش درباره این بازی و شرایط جدول صحبت کرده است. او استقلال را جدی‌ترین مدعی قهرمانی می‌داند.


درباره بازی حساسی که مقابل استقلال تهران دارید بگویید.
بازی برابر استقلال تهران همواره جذابیت‌های خاص خودش را دارد. این تیم مدعی درجه یک قهرمانی است و بازی سختی برای ما خواهد بود؛ خصوصا اینکه میزبان هم است. امیدوارم بازی جوانمردانه و جذابی باشد و تماشاگرانی که به استادیوم می‌آیند یا پای گیرنده‌ها هستند فوتبال جذابی را ببینند.
 
بسیار از اهالی فوتبال معتقدند بازی استقلال تهران و گسترش فولاد زیبا خواهد بود ولی تیم‌های تحت هدایت شما با وجود ارائه بازی زیبا، در زدن ضربه نهایی موفق نبوده‌اند. در این‌باره چه توضیحی دارید؟
ان‌شاءالله بازی زیبایی را ارائه می‌دهیم. امیدوارم بتوانیم تمام توان خود را بگذاریم و در زدن ضربات نهایی هم موفق عمل کنیم.
 
گویا دو بازیکن شما (اکرامی و کریمی) هنوز از بند مصدومیت رهایی پیدا نکرده‌اند.
هنوز فرصت هست مصدومیت این دو بازیکن برطرف شود. 3، 4روز تا زمان مسابقه وقت داریم برای اینکه این بازیکنان هم در کنار تیم تمرین کنند و برای بازی با استقلال آمده شوند.
 
امیدوار هستید که امسال سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنید؟
ما از اول فصل به دنبال این بودیم که امسال رتبه‌مان در جدول رده‌بندی تک‌رقمی شود و ان‌شاءالله این اتفاق هم می‌افتد.
 
تا اینجای فصل به این هدف خود رسیده‌اید و در رتبه نهم جدول رده‌بندی هستید.
بله، الان رتبه‌مان تک‌رقمی است و امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه دهیم.
 
بدموقعی به استقلال تهران خوردید؛ این تیم الان شرایط خاصی را در جمع تیم‌هایی صدر جدولی دارد؛ چند هفته‌ای است نتیجه لازم را کسب نمی‌کند و هفته قبل هم بازی را به نفت تهران واگذار کرد.
ما خیلی به این موضوع که استقلال تهران در چند هفته گذشته نتیجه گرفته یا نه توجه نمی‌کنیم. به هر حال هر تیمی ممکن است چندهفته هم افت کند. ما سعی می‌کنیم کار خودمان را انجام دهیم. استقلال تیم بزرگی است و بازیکنان باتجربه و کادر فنی خوبی هم دارد؛ این موضوعات را آنالیز کرده‌ایم و سعی می‌کنیم بازی خوبی مقابل این تیم انجام دهیم.
 
شما را خیلی از اهالی فوتبال پرسپولیسی می‌دانند و هواداران این تیم انتظار دارند با شکست استقلال تهران، راه را برای رسیدن پرسپولیس به صدر جدول هموار کنید.
ما البته به خودمان فکر می‌کنیم. من نه با پرسپولیس کاری دارم نه سایر تیم‌ها، بلکه دنبال این هستم تیم گسترش فولاد شرایط بهتری را پیدا کند، به همین دلیل یقینا با تمام قوا مقابل استقلال بازی خواهیم کرد.
 
شما داریوش شجاعیان را هم در نیم‌فصل به استقلال تهران ندادید.
بله، به این بازیکن نیاز داشتم و معتقد بودم زود بود به استقلال برود.
 
شما در نیم‌فصل همکاری خوبی با تیم تراکتورسازی داشتید و چند بازیکن خود را در اختیار این تیم قرار دادید، ولی آنها هنوز نتوانسته‌اند در حد انتظار نتیجه بگیرند. دلیل این موضوع را در چه می‌دانید؟
من فکر می‌کنم اوضاع تراکتور بهتر خواهد شد. آقای قلعه‌نویی تازه به این تیم آمده و تا این مربی بخواهد جا بیفتد حداقل به یک نیم‌فصل نیاز دارد.


9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-17 20:03:20
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴، ۰۲:۴۳
دهنتو ببند بابا ... یکی از بلا هایی که باید شرش از سره فوتباله تبریز برداشته بشه شخصه شخیصه جنابعالی هستی و با یه سال مربی گری تو تراکتور دیگه اوار شدی اینجا و همه جوره هر کثافت کاری به نامه ازربایجان و هر مهره سوزی و از بین بردنه سرمایه های جوانه این دیار رو کردی و جیب و اعتبار از اینجا برای خودت دستو و پا کردی دیگه بسته امروز فردا جنابعالی هم مثله عباسی باید دمتو بزاری رو کولت و بری .... ادمه اب زیره کاه و مرموز و جاش بیفته خائنی هستی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر