فهرست
فالکائو در پاسخ به پیشنهاد رئال: به بهبود زانویم فکر می‌کنم
فالکائو در پاسخ به پیشنهاد رئال: به بهبود زانویم فکر می‌کنم

فالکائو در پاسخ به پیشنهاد رئال: به بهبود زانویم فکر می‌کنم

آی اسپورت- مهاجم موناکو، رادامل فالکائو  بازگشت به لالیگا و انتقال به رئال مادرید را رد کرد.

این مهاجم سال گذشته با 60 میلیون یورو اتلتیکو را به مقصد موناکو ترک کرد و در فص اول حضورش در این تیم در زمستان، با مصدومیت شدیدی روبرو شد و فصل را از دست داد و تمام تلاش خود را برای حضور در جام جهانی انجام می‌دهد.

شایعات زیادی در دوره ی ریکاوری فالکائو مبنی بر حضور وی در رئال مادرید شنیده می‌شود  ولی او می‌گوید که دوست دارد به همراه موناکو در لیگ قهرمانان فصل بعد حاضر شود.

وی در مصاحبه با مارکا گفت: " هواداران مادریدی که با آنها صحبت می‌کردم، برای من آرزوی بازگشتی موفقیت آمیز داشتند و امیدوار بودند که به جام جهانی برسم.

بعضی مردم  در مورد پیوستنم به رئال مادرید می‌پرسند، ولی اینها فقط صحبت و حرف است. به هر حال من به آنها می‌گفتم که تنها هدف من در حال حاضر، بازگشت به میادین است.

واقع‌گرا هستم. به مصدومیتم کاملا آگاه هستم و می‌خواهم  پس از بهبود یافتن، برای باشگاه حدیدم بازی کنم. و اگر به لیگ قهرمانان صعود کنیم، می‌خواهم برای فصل بعد کاملا آماده باشم."

وقتی از فالکائو راجع به احتمال حضورش در فصل بعد لیگ قهرمانان در سانتیاگوبرنابئو سوال شد، وی با لبخند پاسخ داد: "در حال حاضر به چیزی به جز بهبود زانویم فکر نمی‌کنم."

این مهاجم 28 ساله، دو فصل فوق‌العاده را در بیسنته کالدرون سپری کرد و حالا که در اواخر فصل، اتلتیکو در صدر جدول لالیگاست، معتقد است که از این اتفاق تعجب نکرده است.

وی افزود: "شاید انتظار نداشتم که انقدر قدرتمند و با ثبات باشند.تیم را کامل می‌شناختم و می‌دانستم در حضور دیگو سیمئونه، آنها قوی تر خواهند شد.

ولی جنگیدن با رئال مادرید و بارسلونا که از لحاظ بودجه قابل مقایسه با اتلتیکو نیستند، برای هیچکس قابل تصور نبود. کاری که آنها تحت هدایت سیمئونه انجام می‌دهند فوق العاده است. ولی من تعجب نکردم. می‌دانستم که پتانسیلش را دراند."

     
آی اسپورت
2014-03-31 13:54:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر