فهرست
حضور شاگرد ریوالدو در استقلال غیرقانونی است
حضور شاگرد ریوالدو در استقلال غیرقانونی است

حضور شاگرد ریوالدو در استقلال غیرقانونی است

آی اسپورت- روز گذشته یک بازیکن برزیلی به نام جیوانی که به درخواست پرویز مظلومی به تهران آمده است، در تمرین آبی‌پوشان حاضر شد؛ بازیکنی که گفته می‌شود شاگرد ریوالدو بوده و عکسی هم از او با ریوالدوی معروف در سایت‌ها دست‌به‌دست شده است.
این بازیکن قبل از شروع تمرین توضیحاتی از آخرین وضعیت خود به پرویز مظلومی ارائه داد و سپس به سایر بازیکنان ملحق شد. کادرفنی استقلال هنوز در مورد این بازیکن برزیلی به نتیجه نرسیده‌ و مظلومی هم جواب روشنی در مورد این بازیکن به مدیر برنامه‌هایش نداده است. سرمربی استقلال به جیوانی گفته که در تمرین امروز هم حاضر شود.
نکته نگران‌کننده درباره این بازیکن این است که گویا انتقال او به استقلال با مشکلات خاصی روبه‌روست. جیوانی در تاریخ 11ژانویه2016 و در نقل‌وانتقالات زمستانی از تیم موگی میریم برزیل به ایتومبیارای این کشور در دسته4 منتقل شد. تا اینجای کار استقلالی‌ها همچنان می‌توانستند امیدوار باشند که این بازیکن قراردادش را تا قبل از پایان نقل‌وانتقالات زمستانی(31ژانویه) با باشگاه جدیدش فسخ کرده باشد که در این صورت او می‌توانست با استقلال قرارداد ببندد.
اما اصل مشکل جایی است که این بازیکن نه‌تنها این کار را انجام نداده بلکه در تاریخ دهم فوریه (یک‌هفته پیش) و در حالی که بیش از دوهفته از پایان نقل‌وانتقالات زمستانی گذشته است، در جام گویانو (جامی قدیمی در کشور برزیل) با پیراهن تیم ایتومبیارا مقابل تیم آناپولینا به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین می‌شود و برای تیمش بازی می‌کند.
در صورتی که جام ذکرشده در فیفا به رسمیت شناخته شده باشد، انتقال جیوانی به استقلال غیرقانونی خواهد بود و این می‌تواند هشدار بزرگی برای مسئولان این باشگاه باشد تا با بازیکن مورد نظر قرارداد امضا نکنند، چراکه اگر این اتفاق رخ دهد و جیوانی برای استقلال در یک بازی رسمی به میدان برود، آن دیدار می‌تواند با نتیجه 3 بر صفر به سود تیم حریف خاتمه پیدا کند.


9411
     
آی اسپورت
2016-02-18 08:46:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر