فهرست
قاب ناکامی؛ پرسپولیس برمی‌گردد؟
قاب ناکامی؛ پرسپولیس برمی‌گردد؟

قاب ناکامی؛ پرسپولیس برمی‌گردد؟

آی اسپورت - با قبول شکست مقابل السد، پرسپولیس در قعر جدول گروهش جای گرفته و باتوجه به دو تقابل در زمین ثالث مقابل الاهلی، کار سختی برای صعود دارد. شاگردان برانکو ایوانکوویچ در هر دو دیدار مقابل پاختاکور و السد، فرصت پیروزی را داشتند اما فارغ از اشتباهات داوری، خودشان هم بی دقت بودند و در مقاطعی از مسابقه پراشتباه؛ بنابراین فوتبال روی خوبش را به قرمزها نشان نداد تا صدرنشین لیگ و نایب قهرمان لیگ قهرمانان، در بحران آسیایی قرار بگیرد.

قاب ناکامی علیرضا بیرانوند پس از بازی تعداد زیادی از هواداران پرسپولیس را تحت تاثیر قرار داد. نمایش بیرانوند چیزی شبیه دیدار نیمه نهایی آسیا در دوحه بود اما نتیجه‌ی روی اسکوربورد، همان شکستی را نشان می‌داد که در مرحله گروهی «ای سی ال ۲۰۱۸» نیز وجود داشت. بیرانوند باوجود ۵ سیو در نهایت مغلوب هوشمندی مرد سال آسیا، فرصت طلبی آقای گل آسیا و البته پرچم زده نشده کمک داور لیگ قهرمانان آسیا شد‌.

او در این بازی بارها با واکنش هایش هواداران پرسپولیس را مطمئن کرد که حتی اگر سیدجلال و شجاع روی فرم نباشند و خستگی استحکامشان را تحت تاثیر قرار دهد، بازهم بیرانوندی هست که پشت سر آن ها را پوشش دهد و تیم را به جلو هدایت کند. اگرچه خود بیرانوند نیز در چند بازی اخیر روی شروع مجددها دچار افت شده است.

اما به هر حال اکنون پرسپولیس قعرنشین گروه است و باید به ۴ بازی آینده دل ببندد. سال گذشته در این مقطع، پرسپولیس با ۱۰ امتیاز از ۴ بازی صعود به مرحله بعد را قطعی کرده بود و البته در سال ۲۰۱۷ در چنین روزهایی، یک امتیاز داشت‌ اما در نهایت صعود کرد.

نقطه کلیدی لیگ قهرمانان ۲۰۱۹ برای پرسپولیسی ها، دو دیدار مقابل الاهلی عربستان است‌. اگر پرسپولیس ۴ امتیاز را از سبزهای جده بگیرد، در ازبکستان بی شکست بماند و السد را در تهران زمین گیر کند، حتی فرصت سرگروهی را خواهد داشت اما آیا این نتایج آرمانی به وقوع می‌پیوندند؟! 

 

ورزش سه

۲ ۱۱  
آی اسپورت
2019-03-14 11:59:00
نظر دهید

۱۱ نظر
فرید
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۱۶
پرسپولس به لحاظ کیفی حرفی برای گفتن نداره. پارسال محرومیت رو بهانه میکرد اما الان که یه دو جین هم بازیکن گرفته بازم همون آش و همون کاسه هست!
۹ ۱
666666
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۵۰
اگه بازی السد و پرسپولیس رو دیده بودی این حرف رو نمیزدی هرچند همه میدونن از سر سوزشه.
پرسپولیس تو دفاع کاملا متمرکز و تو حمله کم دقت بود. السد از الدحیلی که تیمت رو سه تایی کرد و تیمت نه تو دفاع و نه تو حمله هیچ برنامه ای نداشت و خدا بهتون رحم کرد فوتبال 90 دقیقه بود خیلی قوی تر بود ولی پرسپولیسی که میگی به لحاظ کیفی حرفی نداره 8 موقعیت خوب گلزنی داشت. منظورت از دوجین 30 تا بازیکن که نیست؟؟؟؟؟؟ ولی منظورت از همون اش و همون کاسه رو نفهمیدم! والا تنها اش و کاسه ای که از پرسپولیس دیدیم قهرمانی و موفقیت و موفقیت و موفقیت بوده. بچه جون قبل از کامنت گذاشتن کورکورانه یه کم فکر کن.
ارتش سرخ
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۱۸
به کوری چشم آی اسپورت و شقی روانی و پیشکسوتان پرسپولیس و باند برج ایران زمین

تاس ها در مقابل این جانوران دشمن محسوب نمیشند
...
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۱۸
در بازگشت پرسپولیس هیچ تردیدی نیست. از 12 امتیاز باقیمانده، پرسپولیس 10 امتیاز را میگیره و صعود میکنه
گوزن نر
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۱۷
وقت کردی تو آینه یه نگاه به گلوت بنداز به نظر خیلی گشاد میاد.
110
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۰۳
انصافا بازی السد پرسپولیس کیفیت فوق العاده ای داشت و خیلی زیبا بود. یادتون نره السد قوی ترین تیم قطر هست و شالکه اصلی تیم ملی رو تشکیل میده. پرسپولیس فقط خسته اس همین. همون تک تک به اخر علیپور اینو کاملا ثابت کرد. تیم نیاز به استراحت و ریکاوری اساسی داره
کوروش کبیر
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۰۴
پرسپولیس سیکیمی ییر
۲
فرهاد
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۲۲
رفت و برگشت می بازد. واقعیت این تیم عیان شده است. این تیم را رسانه ها گنده کردند وگرنه پخی نیست. اینها باورشان شده بود که تیم دوم اسیا هستند پیش خودشان می گفتند خوب حالا که با محرومیت رفتیم فینال با دوجین بازیکن حتما اول میشویم غافل از حرفهای کارشناسان که فینال رفتن انها شانسی و با داور بود بهر حال برانکو الان نشان داد یک مربی معمولی است
۴ ۱
.
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۵:۳۲
باز جوگیر شدی شله ای؟ فینال اسیا رفتن با شانس و داور؟ احمق زرد
۶
اسمان
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۳۷
پرسپولیس شش امتیاز از الاهلی خواهدگرفت.یقین داشته باشین.
....
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۲۰
اگه‌ مالی بودین حداقل مساوی میکردین.چقدر بونجاح بزاره براتون.دیگه براتون عادت شده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر