فهرست
واکنش شفر به بخشش قائدی: من تصمیم می‌گیرم
واکنش شفر به بخشش قائدی: من تصمیم می‌گیرم

واکنش شفر به بخشش قائدی: من تصمیم می‌گیرم

آی‌اسپورت- وینفرد شفر به مهدی قائدی اجازه نداد با استقلال تمرین کند و او را در اختیار باشگاه قرار داد. سرمربی استقلال حتی در برابر درخواست بخشش او که از سوی دو عضو کمیته فنی باشگاه مطرح شده بود هم تاکید کرده که خودش در نهایت درباره این بازیکن تصمیم خواهد گرفت. فارس نوشته در پایان تمرین محمد نوری و اکبر کارگرجم با او جلسه‌ای برگزار کرده‌اند و نوری در این جلسه خطاب به او گفته: «اگر شما مشکلی نداشته باشید ما مهدی قائدی را به کمیته فنی دعوت کنیم و در آنجا از او توضیح بخواهیم. اگر امکانش وجود دارد این بازیکن را ببخشید و سپس از طریق ما در اختیار تیم قرار بگیرد».

شفر در پاسخ به نوری گفته مشکلی برای حضور قائدی در کمیته فنی ندارد اما تصمیم نهایی با خود او است و خودش درباره بازگشت قائدی به تمرینات تصمیم خواهد گرفت. 

از سوی دیگر نود خبر دیگری منتشر کرده که محرومیت قائدی را نه به دلیل به زمین کوبیدن پیراهن استقلال بلکه به دلیل رد کردن دست سرمربی بوده. گویا شفر بعد از بازی با فولاد به رختکن آمده و با همه بازیکنان تیم دست داده و به آن‌ها خسته نباشید گفته اما وقتی به قائدی رسیده او دست سرمربی تیم‌اش را پس زده است. 

۴۸ ۵  
آی اسپورت
2017-10-14 18:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
RED
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۱
ایشون عادت کرده دقیقه 75 مربی کلی بمالتش نازش کنه ماچش کنه بفرستتش تو که گویا شفر اهل این برنامه ها نبوده و قهر کرده .
نتیجه تبدیل یک جوان به اسطوره و نیمار چیزی بهتر از این نیست. هوادارای استقلال بادش کردن حالا ترکیده تو صورت شفر
+
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۱۷
شش نفری سوار موتور میشن، مرغداری میزنن، با سگ میرن تمرین، کنار زمین املت میزنن، دونفری یه کاور میپوشن، با دمپایی میرن تمرین !!! کلا تمرین های این تیم مفلوک سیزده بدره. در اخر یادی کنیم از مقاله های بلند بالای این سایت در وصف باشو !!!!!خخخخخ
شش تایی شدن تخصص ماست
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۳۶
دمت گرم خوب وصل کردی تیم زاقارت رو
۹
Ss
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۰۸:۲۵
اخه لنگی تو برو شیث و نصرتی و سوشا رو جمع کن..کاری هم به کار استقلال نداشته باش
مجید
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۴۴
قائدی یادش باشه اگه با رفتارش در شرایط خطرناک فعلی باعث حاشیه در استقلال باشه برای همیشه فوتبالش در استقلال نابود میشه...اون نباید بخشیده بشه.....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر