فهرست
پیگرینی: صحبت‌های مورینیو را متوجه نمی‌شوم
پیگرینی: صحبت‌های مورینیو را متوجه نمی‌شوم

پیگرینی: صحبت‌های مورینیو را متوجه نمی‌شوم

آی اسپورت- مانوئل پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی می‌گوید که وارد جنگ روانی مورینیو نخواهد شد.

سرمربی پرتغالی چلسی، معتقد است که تیمش شانس کمی برای قهرمانی در لیگ برتر دارد و پس از شکست 1-0 مقابل کریستال پالاس، دیگر هیچ شانسی برای تیمش قائل نیست.

چلسی با دو امتیاز نسبت به لیورپول در رده ی دوم جدول قرار گرفته و سیتی با دو بازی عقب افتاده، دو امتیاز کمتر از چلسی دارد ولی پیگرینی می‌گوید که اهمیتی به حرف‌های مورینیو نمی‌دهد.

وی گفت: "فکر نمی‌کنم باقی مربیان هم به این جنگ روانی اهمیتی بدهند. آیا فکر می‌کنید مربیانی که جنگ روانی به راه می‌کنند، باهوش تر هستند؟ من اینطور فکر نمی‌کنم.

به این جنگ پاسخی نمی‌دهم زیرا حرفی که می‌زند را متوجه نمی‌شوم. وظیفه ی من پاسخ دادن به صحبت های مورینیو نیست. طرز فکرش را نمی‌شناسم. تیم پیگرینی دو بازی عقب افتاده دارد و در پایان فصل باید سفری به لیورپول داشته باشد تا با دو تیم این شهر یعنی لیورپول و اورتون دیدار کند. پیگرینی معتقد است که هر چهار تیم صدر جدول، شانس برابری برای قهرمانی دارند ولی تیم او می‌خواهد از دو بازی عقب افتاده اش نهایت استفاده را ببرد.

وی گفت: طرز فکر من می‌وید که همه ی تیمها شانس مساوی دارند.

باقی تیم‌ها 18 امتیاز دیگر برای جمع‌آوری دارند، در واقع 6 بازی. ما 8 بازی داریم. باید همه ی امتیازات ممکن را جمع آوری کنیم.

اگر به تمام فصل نگاه کنید، ما از لحاظ جمع آوری امتیازات در خارج خانه تیم دوم هستیم. تنها می‌توانیم روی اتفاقات آینده تاثیر بگذاریم."

     
آی اسپورت
2014-03-31 14:33:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر