فهرست
نمره 1/5 برای شماره 15؛ انصاری بهترین بازیکن هفته شد
نمره 1/5 برای شماره 15؛ انصاری بهترین بازیکن هفته شد

نمره 1/5 برای شماره 15؛ انصاری بهترین بازیکن هفته شد

آی اسپورت- امروز مسابقات هفته بیست‌ویکم لیگ‌برتر شروع می‌شود و این در حالی است که گروه آنالیز برنامه نود، دیروز نمرات بازیکنان در هفته بیستم را اعلام کرد.
در هفته‌ای که گذشت دنیا به کام پرسپولیسی‌ها بود. در حالی که تقریبا همه تیم‌های مدعی متوقف شدند، پرسپولیس توانست با کسب 3امتیاز شیرین برابر فولاد، بیش از پیش خودش را به عنوان یک مدعی مطرح کند. در این شرایط طبیعی است که نمرات پرسپولیسی‌ها هم این هفته خوب باشد.
از نظر برنامه نود، بهترین بازیکن سرخپوشان در مسابقه با فولاد، محمد انصاری بود؛ پدیده فوتبال ایران در پست دفاع چپ که تفاوت کیفی قرمزها با او و بدون او خیلی با هم فرق دارد. انصاری برابر فولاد نمایش خیره‌کننده‌ای داشت، دفاع را بست و یک پاس گل زیبا و دقیق هم داد. او برای این بازی فوق‌العاده، از برنامه نود نمره عالی «1/5» دریافت کرده است.
در نظام نمره‌دهی نود، هر بازیکنی که بیشتر از 30دقیقه بازی کرده باشد، نمره‌ای بین یک تا 6 دریافت می‌کند که این عدد هر چقدر پایین‌تر باشد، بهتر است. به این ترتیب انصاری در مسابقه با فولاد تنها نیم‌نمره تا بهترین امتیاز ممکن فاصله داشته است. همچنین مهدی طارمی هم که پیش از مسابقات این هفته صدرنشین جدول بهترین بازیکنان لیگ بود، در بازی با فولاد گل 3امتیازی تیمش را زد و نمره خوب «2» گرفت. به این ترتیب طارمی در صدر جدول از نزدیک‌ترین رقبایش یعنی محسن مسلمان و امید ابراهیمی فاصله گرفت.
ابراهیمی در بازی استقلال و نفت نمایش خوبی نداشت و نمره «3/5» گرفت که یکی از بدترین نمرات امسالش محسوب می‌شود.


9411
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-18 09:03:15
نظر دهید

۲ نظر
حمیدرضا
پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴، ۰۹:۱۹
فقط حاج محمد انصاری
...
پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۴۶
حاجی انصاری رو عشق است.....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر