فهرست
بکام: زلاتان و یارانش می‌توانند چلسی را حذف کنند
بکام: زلاتان و یارانش می‌توانند چلسی را حذف کنند

بکام: زلاتان و یارانش می‌توانند چلسی را حذف کنند

آی اسپورت- دیوید بکام، ستاره سابق منچستریونایتد، مصر است که بازیکنانی مثل زلاتان ابراهیموویچ و تیاگو  سیلوا می‌توانند به پاریسن ژرمن در حذف چلسی در لیگ قهرمانان کمک زیادی کنند.

پاریسی ها در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به مصاف چلسی خواهند رفت. آنها سال گذشته در این مرحله نتوانستند به مرحله ی بعد صعود کنند و با دو تساوی و به دلیل گل خورده در خانه، مقابل بارسلونا از این رقابت‌ها حذف شدند.

بکام، که فوتبالش را در پاری سن ژرمن به پایان رساند، معتقد است که تحت هدایت لورن بلان، هم تیمی‌های سابقش می‌توانند چلسی را حذف کنند.

وی در مصاحبه با beIN Sport گفت: "هر گاه مردم راجع به PSG با من صحبت می‌کنند، من به آنها لبخند می‌زنم، زیرا 6 ماه فوق‌العاده و عالی را در آنجا گذراندم، بازیکنانی که با آنها بازی می‌کردم، هواداران. باشگاه فوق العاده ای است.

با آغوشی باز در آنجا از من استقبال شد و 6 ماه عالی را سپری کردم.موقعیتی که در آن هستند، آنها یک تیم متحد قدرتمند هستند با بازیکنانی سطح بالا.

مالک باشگاه، مدیر آن است و آنها بهترین ها را از بهترین بازیکنان می‌خواهند.مثلا تیاگو سیلوا، بهترین مدافع جهان است.

شخصیت زلاتان جالب توجه است ولی همچنین یکی از بهترین بازیکنانی است که کنارش بازی کردم. او مرد فوق‌العاده ایست. بازیکنی است که از بازی کردن با او لذت بردم.

فکر می‌کنم که آنها شانس بسیار خوبی در لیگ قهرمانان امسال دارند.آنها مقابل چلسی تحت هدایت مورینیو قرار خواهند گرفت. او تیم را به سطح متفاوتی می‌برد ولی فکر می‌کنم پاریس شانس خوبی در این بازی داشته باشد."

     
آی اسپورت
2014-03-31 15:43:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر