فهرست
حقیقی: بازیهای ایران را دنبال نمی کنم
حقیقی: بازیهای ایران را دنبال نمی کنم

حقیقی: بازیهای ایران را دنبال نمی کنم

آی اسپورت- علیرضا حقیقی هفته گذشته اولین بازی‌اش را برای ماریتیمو تجربه کرد. او درباره این بازی گفت: «بازی برای من خوب بود ولی برای تیم‌ نه. در شروع بازی 3 گل خوردیم ولی بعد از اینکه به زمین رفتم گلی دریافت نکردیم. بالاخره بعد از مدت‌ها در تیم جدیدم مقابل تیم قدرتمند براگا درون دروازه ایستادم. در 60 دقیقه‌ای که در بازی حضور داشتم به نظر خودم و مربیان عملکرد خوبی داشتم و امیدوارم بازی بعد هم بتوانم همین روند را ادامه دهم.» دروازه‌بان اصلی تیم ملی اضافه کرد: «حضورم در این بازی ناگهانی شد و این خودش فشار ایجاد می‌کند ولی باز هم می‌گویم خدا را شکر می‌کنم که هم از لحاظ بدنی و هم از لحاظ روحی روانی آماده بودم که در دروازه بایستم و خدا کمک کرد تا توانستم عملکرد خوبی داشته باشم.»
او درباره ماجرای استعفای کی‌روش گفت: «قبلا هم گفته بودم ما زمانی قدر کارلوس کی‌روش را می‌دانیم که او از ایران رفته و بعدش کاسه چه کنم چه کنم دست‌مان می‌گیریم که چقدر راحت گذاشتیم این مربی از ایران برود. وقتی کارلوس کی‌روش برود اول از همه فوتبال ایران ضرر می‌کند، دوم تیم‌ملی و در نهایت یکسری آدم‌ها که فقط دنبال باندبازی و کارهای خودشان هستند به منافع‌شان می‌رسند و خوشحال می‌شوند. به هر حال طبیعی است هر انسانی هر چقدر که دوست داشته باشد، چندین برابرش دشمن دارد. کارلوس هم همینطور است.»
حقیقی در پایان درباره اوج‌گیری تیم سابقش پرسپولیس گفت: «اخبار فوتبال ایران را زیاد دنبال نمی‌کنم ولی می‌دانم که پرسپولیس خوب نتیجه گرفته. امیدوارم امسال قهرمان شوند و بعد از مدت‌ها یک هدیه خیلی خوب به هواداران دهند. هایلایت‌ یکسری از بازی‌های‌شان را دیده‌ام و لذت بردم، امیدوارم همین روند را تا پایان فصل داشته باشند.»
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-18 14:26:42
نظر دهید

۱ نظر
استقلال = کمک داور
پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۳۶
بهترین دروازه بان ایرانه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر