فهرست
نکته روز: موردِ عجیب پادووانی
نکته روز: موردِ عجیب پادووانی

نکته روز: موردِ عجیب پادووانی

آی اسپورت- اولین بار در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر بود که لی‌اندرو پاددوانی سلین در ترکیب ثابت سپاهانی‌ها قرار گرفت. این مدافع پا به توپ برزیلی که فصلی رویایی را در نفت پشت سر گذاشته و گل قهرمانی سپاهان را در لباس تیم علی منصوریان به تراکتورسازی زده بود، جذبِ اصفهانی‌ها شد تا شاید این بار گل قهرمانی لیگ را با پیراهن سپاهان به ثمر برساند. ماجراهای عجیب صدور آی.تی.سی اما موجب شد این بازیکن یک نیم فصل کامل از همراهی تیمش محروم شد. پادووانی در هفته هجدهم اولین بازی‌ لیگی‌اش برای سپاهان را انجام داد و علیرغم یک نمایش خوب در دقیقه 76 از زمین بازی اخراج شد تا یک شروع عجیب را در تیم استیماچ رقم بزند.
 


بازیکن برزیلی سابق نفت در جریان شکست تیمش برابر فولاد به خاطر محرومیت غایب بود اما 90 دقیقه برابر سایپا به میدان رفت و روز خوبی را در ترکیب تیمش روبروی شاگردان مجید جلالی نداشت. این بازیکن حالا به نیمکت سپاهان منتقل شده و جایی در فهرست 11 نفره استیماچ برای بازی با تراکتورسازی ندارد. از مصدومیت، به عنوان دلیل کناررفتن پادووانی نام برده می‌شود اما این بازیکن در فهرست 18 نفره تیم قرار دارد و به نظر می‌رسد در کنار مصدومیت جزئی او، تصمیم‌گیری فنی استیماچ نیز در راه بازی ندادن به این بازیکن موثر بوده است. مهره‌ای که قرار بود با هادی عقیلی یکی از بهترین زوج‌های دفاعی لیگ را تشکیل بدهد اما حالا بیرون از زمین به تماشای بازی زوجِ علی احمدی و عبدالله کرمی در مرکز دفاع سپاهان خواهد نشست.
 
کدخبر:9405 
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-18 15:00:58
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۰۱
باسلام.ایشان دردقیقه۸۰بازی سپاهان/سایپادرحالیکه سپاهان۲_۰عقب بودبه دلیل مصدومیت اززمین بیرون رفت وباتوجه به ۳تعویض انجام شده سپاهان ۱۰نفره به بازی ادامه داد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر