فهرست
خاطره بد تراکتور/ تراژدی مشهد تکرار می‌شود؟
خاطره بد تراکتور/ تراژدی مشهد تکرار می‌شود؟

خاطره بد تراکتور/ تراژدی مشهد تکرار می‌شود؟

آی اسپورت – در سال‌های اخیر پدیده مشهد با نتایج خوبی که مقابل تراکتورسازی گرفته به گربه سیاه این تیم معروف شده است. این تیم در تمام ادواری که در لیگ برتر حضور داشته هرگز به تراکتورسازی نباخته و امسال هم در تبریز با تراکتورسازی مساوی کرد. اما واقعیت این است که تیم تبریزی، سخت‌ترین ضربه از تیم‌های مشهدی را نه از پدیده بلکه از سیاه‌جامگان خورده است. همان تیمی که فردا در مشهد میزبان تراکتورسازی است.

بازی دو تیم در فصل گذشته شاید همان بازی‌‎ای بود که شانس قهرمانی تراکتورسازی را به حداقل رساند. تا پایان هفته بیست و ششم فصل گذشته، تراکتورسازی که با آمدن امیر قلعه‌نویی جان گرفته بود، در رده چهارم جدول قرار داشت و پیروزی بر تیم قعرجدولی سیاه‌جامگان می‌توانست این تیم را به مدعی جدی قهرمانی تبدیل کند. تا اواخر بازی همه چیز خوب پیش می‌رفت و تراکتور با گل محمد ایرانپوریان پیش بود اما در دقایق 82 و 93 حسین زامهران و علیرضا نقی‌زاده دو گل زدند تا شاگردان قلعه‌نویی ناباورانه 3 امتیاز حساس را از دست بدهند. با این نتیجه اختلاف تراکتورسازی با صدر جدول به 9 امتیاز رسید و در فاصله 3 هفته تا پایان لیگ، آنها عملا هیچ شانسی برای قهرمانی نداشتند. سرانجام تراکتورسازی با اختلاف 6 امتیاز با صدر جدول، در رده چهارم جدول ایستاد و از کسب سهمیه آسیا هم بازماند.

بازی فردای سیاه‌جامگان و تراکتورسازی هم در شرایط مشابهی با بازی فصل قبل دو تیم برگزار می‌‎شود. اختلاف تراکتور و پرسپولیس 9 امتیاز است و اگر تبریزی‌ها این بازی عقب‌افتاده خود را نبرند، باز هم باید قید قهرمانی را بزنند. از طرفی شرایط سیاه‌جامگان هم مثل فصل قبل است و این تیم برای فرار از قعر جدول نیاز به پیروزی مقابل تراکتور دارد و باید دید فردا نتیجه بازی به چه شکلی رقم خواهد خورد.

۱    
آی اسپورت
2017-02-23 14:16:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر