فهرست
روایتِ روز: آقامعلم  روراست نبود
روایتِ روز: آقامعلم روراست نبود

روایتِ روز: آقامعلم روراست نبود

آی اسپورت-  ستاره جوان تیم فوتبال سایپا از ابتدا در ترکیب اصلی این تیم برای مسابقه حساس با پرسپولیس قرار گرفته و تا دقایقی دیگر در مقابل سرخپوشان تهرانی در ورزشگاه آزادی به میدان خواهد رفت. ترابی یکی از مهم‌ترین پدیده‌های لیگ برتر به شمار می‌رود و در شرایط عادی حضورش در جمع نفرات فیکس تیم مجید جلالی عجیب به نظر نمی‌رسد اما  مرور صحبت‌های سرمربی تیم فوتبال سایپا در روزهای حذف تیم ملی امید از جام ملت‌های آسیا، با فیکس بودن ترابی در مسابقه امروز همخوانی چندانی ندارد.
 


نیمکت‌نشینی مهدی ترابی در بازی تیم ملی امید با قطر، تصمیم شوکه کننده‌ای بود که 3 امتیاز از تیم خاکپور گرفت و این تیم را در مسیر حذف شدن در اولین مسابقه مرحله حذفی قرار داد. تقریبا همه اهالی فوتبال ایران منتقد این تصمیم عجیب بودند اما جلالی در راستای دفاع از مربیان وطنی، از این تصمیم دفاع کرد و با اشاره به نیمکت‌نشینی‌های ترابی در مقاطع فشرده لیگ در سایپا، روی تصمیم خاص خاکپور صحه گذاشت. همان روزها بود که رسانه‌های مختلف اسناد بازی‌های ثابت ترابی در فشرده‌ترین مقاطع لیگ را مرور کردند اما جلالی در نود این واقعیت را اساسا زیر سوال برد.
 


در پایان تعطیلات لیگ، تیم‌ها تقریبا هر 5 روز یک بار به صورت فشرده بازی‌های‌شان در نیم فصل دوم را از سر گرفته‌اند و جالب اینجاست که مهدی ترابی، حتی یک دقیقه نیز با استراحت مواجه نشده است. او دو بازی 90 دقیقه‌ای برابر استقلال خوزستان و سایپا انجام داده و حالا برای سومین مسابقه متوالی نیز در میان  11 نفر شروع کننده تیمش قرار دارد. ترابی در لیگ پانزدهم فقط 3 مسابقه را از دست داده است. اتفاقی که ثابت می‌کند ادعای جلالی درباره این بازیکن در اولین روزهای حذف تیم ملی امید، نسبتی به حقیقت نداشته است. 


کدخبر:9405
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-18 15:47:54
نظر دهید

۳ نظر
محمد
پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۵۱
چی جوری پنج شش روز میشه فشرده؟
مهرداد
پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۴۸
یه نظرم شمام دیگه شورشو در آوردین! بابا ول کتین این مچ گیریا رو! سودش به کجای فوتبال میرسه؟ اگه شما هی پیشو نگیرین این دعوا تموم میشه!
برزو
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۰۷:۰۴
متاسفانه طرفداران مربیان وطنی بین کامنت گذاران هم دیده میشن!!! این اسمش مچ گیری نیست منظور اینه که اگه میخوای کیروش رو بکوبی و از خاکپور و تصمیماتش حمایت کنی نیاز نیست متوسل به دروغ بشی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر