فهرست
بازگشت رویایی نوراللهی: سکوهای خوشبختی
بازگشت رویایی نوراللهی: سکوهای خوشبختی

بازگشت رویایی نوراللهی: سکوهای خوشبختی

آی اسپورت - یک شوت رویایی و تیرک دروازه. بدشانسی‌های احمد نوراللهی، از تیرک بازی با استقلال خوزستان شروع شد و تا امروز ادامه داشت. چند روز بعد از این بازی، مربیان تیم امید او را بخاطر اینکه با وجود مصدومیت برای پرسپولیس بازی کرده بود به تیم امید دعوت نکردند. تیم امید در قطر حذف شد اما نوراللهی بی‌روحیه، در اولین بازی بعد از بازی با سپاهان بد بازی کرد، روی گل اول حریف مقصر بود و بین دو نیمه از زمین بیرون رفت. بازی با ذوب آهن، نوراللهی روی نیمکت نشست و هفته پیش مقابل فولاد بخاطر بی‌انضباطی از نیمکت، به سکوها تبعید شد.
محرومیت طارمی و مصدومیت بن‌سون، امروز نوراللهی را دوباره به ترکیب اصلی برگرداند. مثل نیمه اول بازی با استقلال خوزستان، او در نیمه اول از پشت محوطه دروازه حریف را هدف گرفت و این بار، کمی خوش شانسی توپ را به جای تیرک به تور دروازه جریف رساند تا همه بدشانسی‌های هفته‌های اخیرش را تمام کند.
اوایل فصل محسن مسلمان بعد از چند بازی سکو نشینی توانست به ترکیب اصلی پرسپولیس برسد و ستاره این تیم شود. این بار، سکونشینی نوراللهی را دوباره به اوج برگرداند. شاید تا پایان فصل، برانکو این نسخه را برای دیگر بازیکنان تیمش هم تجویز کند.
کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-02-18 16:37:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر