فهرست
استیماج: از بازیکنانم راضی هستم / تلاشم را کردم
استیماج: از بازیکنانم راضی هستم / تلاشم را کردم

استیماج: از بازیکنانم راضی هستم / تلاشم را کردم

آی اسپورت- صحبت های استیماچ را پس از شکست مقابل تراکتورسازی می خوانید.* بازی سختی برای دو تیم بود. هر دو تیم در چند بازی اخیر، عملکرد مناسبی داشته ولی نتیجه خوبی کسب نکرده بودند. بازیکنان پیش از بازی، فشار زیادی داشتند. بازی زیبایی ندیدم و دو تیم شانس هایی داشتند. تیمی که اعتماد به نفس بیشتری داشت، توانست سه امتیاز را کسب کند.

*بعد از اخراج بازیکنم به مشکل برخورد کردیم ولی با گذشت زمان به این نتیجه می رسیدم که نتیجه خوبی را کسب می کنیم ولی در دقایق پایانی اشتباهات فردی داشته و به یک امتیاز رسیدیم. ما اجازه دادیم که تراکتور سازی مالکیت توپ را در اختیار داشته باشد و امروز میرزایی را در ترکیب گذاتشیم تا از سرعتش استفاده کنیم. جای گیری تراکتور سازی خوب بود. خطرناک ترین مشکل از پرتاب اوت ها بود.

*به تیم تراکتور سازی تبریک می گویم. ما در شرایط سخت باقی می مانیم ولی ما برای کسب تیجه مناسب امیدوار بودیم. باید دوباره سخت کار کرده و برگردیم تا مطمئن باشیم که مقابل تیم النصر، نتیجه مناسبی را کسب خواهیم کرد.

* ما می توانستیم فوتبال بهتری را اجرا کنیم ولی شرایطی که وجود دارد، باعث می شود تا بازیکنان بهترین کارشان را در زمین مسابقه انجام ندهند.

*ما هفته گذشته مشکلات زیادی داشتیم، برخی از بازیکنانمان آسیب دیدگی داشتند و بنابر این نمی توانیم در ۹۰ دقیقه دوندگی داشته باشیم. شانس خوبی داشتیم ولی از دست دادیم.

* من در ابتدای فصل به سپاهان نیامدم و در حال حاضر سعی می کنیم بهترین توانایی را انجام بدهیم و اگر اینگونه ادامه یابد، شرایطمان بهتر است. من از بازیکنانم رضایت دارم زیرا تلاش می کنند و نسبت به سال های گذشته شرایط متفاوتی دارند.


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-02-18 17:45:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر