فهرست
قلعه نویی: گل درست ما را آفساید گرفتند
قلعه نویی: گل درست ما را آفساید گرفتند

قلعه نویی: گل درست ما را آفساید گرفتند

آی اسپورت- صحبت های امیر قلعه نویی را پس از برد مقابل سپاهان می خوانید.

* خدا را شکر می کنیم که با ارایه بازی خود و منطقی مقابل تیم بزرگ سپاهان، سه امتیاز را کسب کردیم. با اشتباه بچه گانه از تیم سپاهان گل دریافت کردیم و چند موقعیت خوب دیگر نیز داشتیم. این بازی یک کلیدی است که بتوانیم به لیگ باز گردیم و روحیه خوبی در مسابقات آسایی داشته باشیم.

* باید مشخص شود که چرا برخی ها برنامه ریزی می کنند تا تیم نتیجه نگیرد. بازیکنانمان فوتبال خوبی را انجام دادیم. مهاجمانمان فشار خوبی را به حریف آورده و توانستند دو گل به ثمر برسانند.

* از طرف باشگاه استرسی برای تیم نبیست و مدیرعامل همه زحمات خود را می کشد. در تمرینات ما شادابی وجود دارد و حتی به همین دلیل زمان تمریناتمان نیز بیشتر می شود.  من به آینده تیم امیدوار هستم.

*تراکتور سازی برای مردم است و باید همه کمک کنند. پرشور ها فقط تراکتور سازی را دوست دارند و حساب عده ای با آنها جدا است. ما امروز مهمانی از کشور ژاپن داشتیم که امده بود بازی را ببیند. من ۱۷۰ میلیون از قرارداد قبلی طلب دارم. اگر تراکتور سازی فصل گذشته به قهرمانی می رسد، آقای عباسی چه جایگاهی داشت؟. آقای عباسی تمام تلاش خودش را انجام می دهد. آقایان برای این که تیم نتیجه نگیرید، کارهایی انجام می دهد.


*من لیست بازیکن در پایان فصل داده بود ولی اگر من می خواستم نمانم، لیست می دادم؟. من نتیجه خوبی را کسب کرده بودم و حتی گفتم که قرارداد سفید امضا می کنم و فقط شرط گذاشته بودم تا بازیکنانی که می خواهم را جذب کرده و با بازیکنانی که می خواهند بروند، تسویه حساب کنند و آیا این تصمیمی غیر منطقی بود؟

*فکر می کنم توپ آفساید نبود و گل ما درست بود ولی شاید من اشتباه می کنم.


کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-18 18:20:56
نظر دهید

۱ نظر
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۱۱
ه8ر چق4در دست و پا بزنی بیشتر می ری تو لجن.. ه8یچ کس طرفدارت نیست تو تبریز
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر