فهرست
برانکو: همیشه نمیتوان زیبا بازی کرد / از هواداران عذرخواهی میکنم
برانکو: همیشه نمیتوان زیبا بازی کرد / از هواداران عذرخواهی میکنم

برانکو: همیشه نمیتوان زیبا بازی کرد / از هواداران عذرخواهی میکنم

آی اسپورت- صحبت های برانکو را در پایان دیدار با سایپا می خوانید.


* خیلی ناراحتم، به خاطر این همه هواداری که به ورزشگاه آمدند و متأسفم از اینکه آنها با شور و شوق زیادی آمدند اما ناراحت رفتند.
*از طرف خودم و همکارانم از همه هواداران عذرخواهی می‌کنم و آنها حق دارند که ناراحت شوند. این قانون فوتبال است که اگر از موقعیت‌های خود استفاده نکنید، مجازات می‌شوید. ما هم در این بازی در دقیقه ۹۱ مجازات شدیم و این به خاطر موقعیت‌هایی بود که از دست دادیم. وقتی موقعیت از دست می‌دهیم این امید به حریف داده می‌شود که جبران کند و متأسفانه این برای اولین بار نیست و چند بار این اتفاق برای ما تکرار شده است. اکنون با این شرایط خیلی سخت است که بازی را تفسیر کنم و اگر شما سؤالی دارید بپرسید.
*با شما موافقم و همیشه نمی‌توان زیبا بازی کرد. در نیمه اول خوب بودیم و فرصت‌های گلزنی خوبی ایجاد کردیم، تمرکز و نظم خوبی داشتیم و سایپا فقط یک فرصت برای گلزنی ایجاد کرد. واقعاً نمی‌توان از تیم خوبی مثل سایپا انتظار داشت که در چنین بازی فرصت گلزنی ایجاد نکند. باز هم تأکید می‌کنم ما فرصت‌های خوبی داشتیم که از دست دادیم و نباید این اتفاق رخ دهد. شانس‌هایی که امید عالیشاه و علی علیپور از دست دادند، نباید از دست برود تا شرایط اینگونه رقم بخورد. در خط دفاعی هم اشتباهاتی صورت می‌گیرد که باعث می‌شود به حریف انگیزه بدهد.
*بنسون اشتباه کرد که اخراج شد و چیزی که من را ناراحت کرد بی‌انگیزگی او بود و این بازیکن با تمام انگیزه و تلاش در زمین ظاهر نشد. وقتی هم اشتباهی صورت می‌گیرد اشتباه پشت اشتباه می‌آید. در صحنه گل هم یک توپ قوس‌دار در محوطه‌ای کوچک آمد که کسی نمی‌دانست باید چه کار کند.
*من درک می‌کنم که هواداران ناراحت هستند. طبیعی است که هم من و هم هواداران عصبانی باشیم. در این فصل فرصت‌های گلزنی زیادی را از دست دادیم که دلیل عمده آن به دلیل کم تجربگی بازیکنان ماست.
*درباره داوری نظری ندارم. مقصر را باید بین خودمان پیدا کنیم.


کدخبر: 9407
  ۵  
آی اسپورت
2016-02-18 18:34:57
نظر دهید

۵ نظر
-
پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۵۳
همه صحبت هاى اقاى برانکو درسته ولى تردید ندارم گل مساوى سایپا خطا بود طبق قانون وقتى دروازه بان در حالت پرش است هر حرکت بازیکن حریف رویش خطاست در حالیکه لوبانف در حالت پرش توسط دو سایپایى پرس شده بود
گتاب سیتی
پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۵۶
پیشنهادم برای بازی بعد:طارمی هافبک باشه و عالیشاه رو بندازه بیرون وکمندانی رو فیکس بذاره/تو این بازی عالیشاه باید تعویض میشد یا باید کمندانی رو بجای مسلمان می آورد/نورمحمدی پا قدم نحسی داره بازی با ذوب اومد تو بازی گل خوردیم/ای خدا چه وضعشه همش عالیشاه خراب کاری میکنه/پرسپولیس هر وقت میخواد گل بزنه یا باید رضاییان استارت بزنه یا باید کمندانی حرکت کنه
مافیای پرسپولیس
پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۱۹
بعد از دوپینگ، تبانی و کمکِ داورها حالا صدا و سیما هم علناً طرفداری پرسپولیس رو کرد. صحنه آهسته خطای هند پنالتی پرسپولیس رو نشون ندادن!!!!!
مهرداد
پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۵۷
خدا رو شکر که استقلال به خسرو وابستس و هیچ تاکتیکی نداره ولی پرسپولیس اصلا به طارمی وابسته نیس و کاملا با برنامه و منسجم بازی می کنه. علی الخصوص نیمه دوم!
دیگه امروز فقط مونده بود که بازی رو اول بازی دو هیچ به نفع پرسپولیس شروع کنن. کل ورزشگاهو دربست داده بودن به پرسپولیس!
-
پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۴۱
همه ما طرفدارای پرسپولیس خوشحالیم ک تیممون جوری بازی میکنه ک خیلیا ترسیدن وآتیش گرفتن و اراجیفی مث دوپینگ وداوری وحاشیه های دیگه رومطرح میکنن..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر