فهرست
3 امتیاز گرفته شده و 5 امتیاز از دست رفته: پرسپولیس دقیقه نودی!
3 امتیاز گرفته شده و 5 امتیاز از دست رفته: پرسپولیس دقیقه نودی!

3 امتیاز گرفته شده و 5 امتیاز از دست رفته: پرسپولیس دقیقه نودی!

آی اسپورت - پرسپولیس امروز با گل دغاغله در وقت‌های تلف شده، 3 امتیاز حساس بازی با سایپا را از دست داد. اتفاقی که دو هفته قبل در بازی با ذوب آهن هم افتاده بود. دقایق پایانی بازی‌های پرسپولیس در این فصل، بیشتر از دیگر بازی‌های لیگ جذاب بوده‌اند. تیم برانکو در 8 بازی از 21 بازی این فصلش، بعد از دقیقه 85 گل زده یا گل خورده و نتیجه بازی را تغییر داده است.
نیم فصل اول، دقایق پایانی بازی‌های پرسپولیس بیشتر به داد این تیم می‌رسید اما در نیم فصل دوم، آن‌ها معمولا با گل خوردن در دقایق پایانی امتیاز از دست می‌دهند. جالب اینجاست پرسپولیس در این فصل 5 گل در دقایق پایانی زده و 3 گل خورده، اما از لحاظ امتیازی اوضاع دقیقا برعکس است. آن‌ها با گل‌های دقایق پایانی 3 امتیاز گرفته‌اند و 5 امتیاز، هدر داده‌اند.
پرسپولیس نیم فصل اول، در 4 بازی با استقلال خوزستان، سایپا، صبا و استقلال در 5 دقیقه پایانی بازی یا وقت‌های تلف شده به گل رسید. بازی با استقلال خوزستان و سایپا گل پرسپولیس امتیازی برای آن‌ها نداشت ولی به لطف گل‌های دقایق آخر به صبا و استقلال، 2 امتیاز گرفتند. نیم فصل دوم هم بازی با پدیده، گل دقایق تلف شده رضاییان یک امتیاز به تیم برانکو اضافه کرد.
در طرف مقابل، ذوب آهن نیم فصل اول با پنالتی وقت‌های تلف شده حسن‌زاده پرسپولیس را برد و باعث شد یک امتیاز پرسپولیس در آن مسابقه از دست برود. نیم فصل دوم هم ذوب آهن و سایپا، هر دو در وقت‌های تلف شده به پرسپولیس گل زدند و 4 امتیاز حساس از این تیم گرفتند. 4 امتیازی که می‌توانست امروز، پرسپولیس را در صدر جدول لیگ برتر قرار دهد!کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2016-02-18 18:52:32
نظر دهید

۴ نظر
گتاب سیتی
پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۵۹
عالیشاه رو بندازه بیرون کمندانی رو فیکس کنه عالیشاه خالیشاه
مهرداد
پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۴۱
به نظرم هیچ تیمی هنوز شخصیت قهرمانی رو نشون نداده. و قهرمانی به روزای آخر میکشه. اما نکته خیلی مهم اینه که دو تیم ذوب آهن و اس خوزستان هیج حاشیه ای ندارن و میتونن مث سپاهان هر سال آروم آروم بخزن و لحظه آخر قهرمانی رو بقاپن. پرسپولیس راه قهرمانیش اینه که تا هفته های آخر پایین بمونه و چند هفته آخر صدرو بقاپه. اگه الان بره بالای استقلال فشار از استقلال برداشته میشه و میاد روی پرسپولیس. استقلالم نیاز داره که صدرو از دست بده تا استرس بازیکنا کم بشه. ضمن اینکه به صورت ضرب العجل نیاز به یه هافبک و یه مهاجم داره.
برزو
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۳۹
اصن نابودم کردی مهرداد با این تحلیلت! الحق که "دکتر صدر" اینده ای! منتها حیف که لنگی هستی و نمیتونی قدرت تیمها رو از همدیگه تشخیص بدی 4444
برزو
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۲۲
::::روشهای جدید دوپینگ به شدت خطرناک هستند و باعث بروز سکته و ایست قلبی میشوند:::: این جمله رو تو صفحه ی اول سایت جهانی مبارزه با دوپینگ هم نوشته (www.wada-ama.org) من اصلا منظورم ازین جمله به فرد خاصی نیست از انجا که اینجا اکثرا شاید ورزش هم بکنند میخوام سمت دوپینگ نرن اینم مث مسئله ی اعتیاد میمونه قبل از اینکه کسی سمتش بره باید روشنگری کرد نه بعد از سکته. حالا هی بیایید بهم بد و بیراه بگید. من منظور خاصی ازین جمله ندارم خلاص شد و رفت!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر