فهرست
واکنش/تمجید مطبوعات جهان از نمایش رونالدو
واکنش/تمجید مطبوعات جهان از نمایش رونالدو

واکنش/تمجید مطبوعات جهان از نمایش رونالدو

آی اسپورت – رسانه های ایتالیایی امروز در واکنش به بازی دیشب تیم های رئال مادرید به برتری درخشان شاگردان زیدان اشاره کردند اما با این وجود تیم میزبان را نیز به دلیل مبارزه پایاپای مورد ستایش قراردادند.
گل خسه در دقایق پایانی بازی راه را برای صعود تیم میهمان هموارکرد و رمی ها برای صعود کاردشواری پیش رو خواهند داشت. اما با این وجود درخشش رونالدو تیتر یک بسیاری از مطبوعات جهان بود و ستاره پرتغالی به دلیل عملکرد فوق العاده مورد ستایش رسانه ها قرار گرفت. در اینجا نگاهی می اندازیم به واکنش برخی از مطبوعات جهان به بازی تیم های رئال مادرید و رم:
-گازتادلواسپورت : کریستیانو و خسه گلزنی کردند. آیا نمایش رم برابر بارسلونا در ماه سپتامبر را به یاد می آورید؟ فراموشش کنید. رونالدو با شوت خود به حریف آسیب زد ضربه ای که با برخورد به فلورنزی منحرف شده بود.
 
-کوریلودلو اسپورت : رونالدو- خسه اما داوری ضعیف. با پیروزی تیم زیدان در بازی دیشب به نظر می رسد ادامه سنت پیروزی تیم های ایتالیایی برابر رئال مادرید مشکل باشد.
 
-میرور : رونالدو بهترین عملکردش را ارائه داد و رئال مادرید در آستانه صعود به مرحله بعدی قرار گرفت.
 
-اکیپ : اولین موفقیت زیدان. کریستیانو رئال را در وضعیت برتر قرار داد بعد از اینکه تیم مادریدی در نیمه دوم از خواب بیدارشد.
 
-گواردین : رونالدو مقاومت رم را درهم شکست. بازیکن پرتغالی با ضربه ای آتشین که با برخورد با فلورنزی تغییر مسیر داد دروازه شسنی را گشود.
 
-اوله – رونالدو برگشته است.  تیم زیدان درنیمه دوم به خودش آمد و با دو گلی که به ثمررساند در آستانه صعود به جمع 8 تیم نهایی است.
 
-بیلد : او(رونالدو) زیر فشار انتقادها بود اما برگشته است. رئال مادرید با غلبه بر رم در آستانه صعود به دوربعد قرار گرفت. رونالدو یک گل بسیارمهم به ثمر رساند که اولین گل خارج از خانه او بعد از بازی برابر ایبار در تاریخ 29 نوامبر محسوب می شود.


کدخبر : 9413
     
آی اسپورت
2016-02-18 22:21:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر