فهرست
چهره روز: کسی که می‌خواست برای استقلال ورزشگاه بسازد اما نگذاشتند
چهره روز: کسی که می‌خواست برای استقلال ورزشگاه بسازد اما نگذاشتند

چهره روز: کسی که می‌خواست برای استقلال ورزشگاه بسازد اما نگذاشتند

آی اسپورت- روزی که فرهاد مجیدی از وی به عنوان دوست نزدیک و برادرش یاد کرد و بعد خبر داد،خبرهای خوشی در راه است می شد انتظار کشید پیشنهاد ویژه ای برای مدیران باشگاه در راه است. برایان اعتماد،یک وکیل بین المللی است. شرکت لوکس کریستی که برایان اعتماد مدیریت آن در بخش خاورمیانه را برعهده دارد.این مجموعه، یک شرکت بین المللی و عظیم املاک است که به عنوان غول املاک جهان شناخته می شود.  سنگ بنای این نام تجاری در سال 1766 میلادی با شعار اعتماد، صداقت، اختیار، و تعالی گذاشته شده است و دامنه گستردگی این شرکت به 46 کشور جهان می رسد و اخیرا در پرتغال، هلند، موناکو، هاوایی، سنگاپور، آفریقای جنوبی، جزایر قناری، اسپانیا و اتریش هم گسترش یافته است. اما بخش خاورمیانه این شرکت در سال 2014 در دبی تاسیس و از همان ابتدا مدیریتش به برایان اعتماد سپرده شده است. حالا،اعتماد در اینستاگرام خود از پشت پرده پیشنهادش به باشگاه استقلال رونمایی کرده. او نوشته: من می خواستم یک استادیوم را برای طرفداران استقلال بسازم ولی هنوز جوابم. من استقلال را دوست دارم.
در شرایطی که فرهاد مجیدی روز جمعه تماشاگر بازی استقلال و گسترش است،دوست نزدیکش همراه با او به تهران نیامده. چه کسی درون باشگاه استقلال،پیشنهاد مجیدی را وتو کرده است؟

منبع: کاپ
  ۴  
آی اسپورت
2016-02-19 01:51:39
نظر دهید

۴ نظر
برزو
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۰۶:۵۰
لعنت بر پدر و مادر هرکسی با این پیشنهاد مخالفت کرده و سنگ اندازی کرده!
عباس
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۴۶
همینجوری مفتی؟ مگه میشه؟
-
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۰۶
درون باشگاه نه تو اون وزارتخونه لعنتی که ثابت کرده دشمن فوتبال و طرفداراشه!
برزو
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۲۲
::::روشهای جدید دوپینگ به شدت خطرناک هستند و باعث بروز سکته و ایست قلبی میشوند:::: این جمله رو تو صفحه ی اول سایت جهانی مبارزه با دوپینگ هم نوشته (www.wada-ama.org) من اصلا منظورم ازین جمله به فرد خاصی نیست از انجا که اینجا اکثرا شاید ورزش هم بکنند میخوام سمت دوپینگ نرن اینم مث مسئله ی اعتیاد میمونه قبل از اینکه کسی سمتش بره باید روشنگری کرد نه بعد از سکته. حالا هی بیایید بهم بد و بیراه بگید. من منظور خاصی ازین جمله ندارم خلاص شد و رفت!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر