فهرست
یادداشت روز: بازگشت بایرن به کالبد انسانی
یادداشت روز: بازگشت بایرن به کالبد انسانی

یادداشت روز: بازگشت بایرن به کالبد انسانی

آی اسپورت- توماس اشترونز کاپیتان اسبق بایرن مونیخ و بازیکن سال های نه چندان دور تیم ملی آلمان در ستون ویژه ی خود در اشپورت وان از توقف بایرن مقابل هوفنهایم را خوشحال کننده دانست و از پیروزی جالب دورتموند مقابل اشتوتگارت نیز به عنوان اهرمی برای بالا رفتن اعتماد به نفس آن ها برای تقابل با رئال یاد کرد:
"من در نهایت شنبه شب بار دیگر شاهد این بودم که بایرن به کالبد انسانی خود بازگشت پیش از این فکر می کردم که نمایش های آن ها ماشینی است و این خوب است که گاهی هم پاس های اشتباه و لغزش هایی را در بازی آن ها شاهد باشیم.
برای اولین بار شاهد بودیم که هوفنهایم در استادیوم خانگی بایرن موفق می شد چنین نمایشی را به اجرا بگذارد آن ها از نظر تاکتیکی عملکرد فوق العاده ای داشتند. گل دوم آن ها توسط سجاد صالیحوویچ نشانه ی مهمی برایشان بود و آن ها را فادر ساخت تا بتوانند به تساوی امیدوار باشند.
با این حال گواردیولا احساس متحد بودن را در بایرن ایجاد کرده است و حالا آن ها از 22 بازیکن در سطح بالای کلاس جهانی بهره می برند شما برای ادای اخترام به این دستاورد می توانید کلاه را از سر بردارید.
از پیروزی بوروسیا دورتموند مقابل اشتوتگارت تحت تاثیر قرار گرفتم هتریک مارکو رویس نیز اتفاقی جالب بود به وِیژه که او چندین هفته را دور از میادین بود اما او تیم را پس از آنکه 2 بر 0 شکست خورده بود به بازی بازگرداند.
من فکر می کنم با توجه به احترامی که مادریدی ها به دورتموند می گذارند آن ها بتوانند دوئلی موفق را در برنابئو به نمایش بگذارند."
     
آی اسپورت
2014-03-31 15:44:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر