فهرست
ردنپ: قهرمانی لیورپول به پیشرفت فوتبال انگلستان کمک می کند
ردنپ: قهرمانی لیورپول به پیشرفت فوتبال انگلستان کمک می کند

ردنپ: قهرمانی لیورپول به پیشرفت فوتبال انگلستان کمک می کند

آی اسپورت- ترکیب قرمزها در دیدار آخر این تیم در رقابت های لیگ برتر برابر تاتنهام شامل شش بازیکن ملی پوش انگلیسی بود. ردنپ 40 ساله اعتقاد دارد باشگاه "مرسی ساید" تحت هدایت برندن راجرز به اوج شکوفایی خود رسیده و سخنان گلن جانسون که گفته بود لیورپول به طور طبیعی قهرمان رقابتهای این فصل خواهد بود را تایید کرد.

لیورپول در رقابت های فصل گذشته ی لیگ برتر با 61 امتیاز در جایگاه هفتم فصل را به پایان رساده بود و حالا آن ها از 32 بازی در رقابت های این فصل 71 امتیاز جمع کرده اند. در حال حاضر آنها با دو امتیاز برتری نسبت به چلسی در صدر رقابت های لیگ برتر ایستاده اند.

«پارسال آن ها 28 امتیاز نسبت به تیم اول اختلاف امتیاز داشتند و حالا آن ها با دو امتیاز بیشتر در صدر قرار دارند. این چرخش غیر قابل توصیف است. لیورپول در دوران ژرار هولیه و رافا بنیتس تیم موفقی بود. اما هیچگاه مانند دوران راجرز فوتبال بازی نکرده است.»

ردنپ که در دوران حرفه ای برای لیورپول و اسپرز نیز بازی کرده است تاکید کرد سوارس و راجرز شایسته ی انتخاب شدن به عنوان بهترین بازیکن و سرمربی این فصل لیگ برتر هستند.

این مهاجم اروگوئه ای در رقابت های این فصل لیگ برتر 29 گل به ثمر رسانده و رکورد رابی فاولر در تیم لیورپول را پشت سر گذاشته است.

«حالا وقت آن رسیده که مردم در مورد جوایز شروع به صحبت کنند. لوییس سوارس عالی بازی کرده و راجرز با کلاس بالای مربی گری اش تیم را به اینجا رسانده است.»

«سوارس و راجرز باید جوایز فردی را ببرند. آن ها سرمربی و بازیکن برتر این فصل هستند.»

     
آی اسپورت
2014-03-31 15:50:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر