فهرست
دلخوری پرسپولیسی‌ها از عادل: این آقا برای ما گزارش نکند!
دلخوری پرسپولیسی‌ها از عادل: این آقا برای ما گزارش نکند!

دلخوری پرسپولیسی‌ها از عادل: این آقا برای ما گزارش نکند!

آی اسپورت- مهرداد میناوند که در طول لیگ پانزدهم تبدیل به آنلاین‌ترین پیشکسوت باشگاه پرسپولیس شده و به همه مسابقه‌های این تیم واکنش نشان می‌دهد، در پایانِ مسابقه دیروز یکی از اولین پرسپولیسی‌های معترض به گزارش عادل فردوسی‌پور بود. میناوند در پستِ اینستاگرامی‌اش بعد از این مسابقه، عدالتِ گزارشگر بازی را زیر سوال برد و از خواست تا این رویه را اصلاح کند. این چهره سرشناس، تنها منتقد گزارش دیروز عادل به شمار نمی‌رفت. شبکه‌های اجتماعی در اولین ساعت‌های بعد از مسابقه سایپا و پرسپولیس، پر بودند از توئیت‌ها و کامنت‌هایی که به گزارش عادل ایراد می‌گرفتند و آن را راهی برای به دست آوردن دل هواداران استقلال می‌دانستند.
 


رابطه پرسپولیسی‌ها و گزارشگر سرشناس شبکه سوم، از دوشنبه شب شکرآب شد. جایی که مجری برنامه نود در تحلیل داوری سرخپوشان تاکید کرد که این تیم دو هفته متوالی از اشتباهات داورها سود برده است. این ادعا در حالی مطرح شد که به گواه کارشناسان برنامه نود، در نیمه اول بازی با ذوب، مدافع این تیم باید به خاطر خطا روی طارمی از زمین مسابقه اخراج می‌شد. هواداران پرسپولیس بر این باور بودند که فردوسی‌پور در ادامه تلاش‌هایش برای اصلاح رابطه نود با هواداران آبی، تعمدا قصد دارد جملات نیش‌داری را علیه پرسپولیس به زبان بیاورد. اتفاقی که به عقیده بخشی از هواداران تیم برانکو، در جریان گزارش بازی دیروز هم رخ داد تا آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی از تلویزیون بخواهند که گزارش بازی‌های بعدی پرسپولیس را به این گزاشگر محبوب نسپارد. مردی که برای جلب دوباره حمایت استقلالی‌ها، مهدی رحمتی را در یکی از عجیب‌ترین شب‌های تاریخ نود غرق در ستایش‌های اغراق‌آمیز کرد و شاید حالا مجبور بشود برای از دست ندادن پرسپولیسی‌ها، این رفتار را با محسن بنگر نیز تکرار کند!  


کدخبر:9405
  ۱۲  
آی اسپورت
2016-02-19 13:46:16
نظر دهید

۱۲ نظر
10-10-10
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۰۰
کیلیپ تخریب بر عله طارمی
سوار شدن بر موج ضد پرسپولیسی که بعد از بازی فولاد از سوی استقلال شروع شد
استقاده از فنایی که کاملا یک طرفه بازی فولاد پرسپولیس رو طوری کارشناسی کرد که نتیجش بازی سایپا بود که داوری به ضرر پرسپولیس بود(فنایی پنالتی فاحش ر. یعلیپور رو پنالتی ندونست و هند بایرامی رو آوانتاژ آن هم به نفع فولاد تلفی کرد!!!!)
گفت داوری دو هفتست به نفع پرسپولیس بوده در حالی که اگر داور ذوب رو ده نفره می کرد پرسپولیس می برد.
در جای دیگر گفت استقلال دو هفتست از داوری ضرر کرده در حالی که بازی استقلال اهواز نیاز به گفتن نداره.
در گزارش یک طرفه در بازی سایپا تمام اتفاقات داوری رو به ضرر پرسپولیس گزارش کرد و زمانی که تعداد هواداران پرسپولیس اعلام شد گفت این تعداد خوشبینانسست.در انتها هم با جلالی حسابی بگو بخند می کرد و شادمانی می کرد.
راه حل:1.تحریم نود(من و خانوادم حداقل 6 پیام به برنامه نود ارسال می کردیم که دیگه این کار ور نمیکنیم)
2.فردوسی پور بازیهای پرسپولیس رو گزارش نکنه
گتاب سیتی
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۱۱
دیروز میگفت ببینیم پرسپولیس میتونه بدون طارمی میتونه گل بزنه که چن ثانیه بعد گل زدیم/بازی با سپاهان هم میگفت پرسپولیس رفت و برگشت6گل از سپاهان خورده ولی چن ثانیه بعد گل دوم رو پرسپولیس زد
-
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۲۰
گزارش تااین حد جانبدارانه از عادل ندیده بودم.رو همه ی صحنه های داوری بازی نظرشخصی خودشو میگفت(بدتراز گزارشکرهای شهرستانی شده بود)..خیلی مشکوک بود..
sina
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۵۶
Azash motanaferam. Harruz rang avaz mikone
nas m
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۵۷
In agha ke dallale qeyroshe dastesh vase hame ru shode
Derrick Rose
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۰۲
جالبه تو شهرستانا گزارشگرای شهرستانی سر تیممونو میبرن و تو تهرانم دستور اکید دارن که از تیمهای مقابل پرسپولیس حمایت کنن که مبادا به بقیه ایران بر نخوره،.. این وسط مردم تهران آدم نیستن دیگه که حداقل از ١٤ میلیون نفر ٧-٨ میلیون نفرش عاشق تیم اول شهرشونن،.. ما چه گناهی کردیم که تهرانی شدیم و هیچ گزارشگری حق نداره یکم از تیم شهرمون حمایت کنه ولی شهرستان ها برای تیمهاشون خصوصا جلو پرسپولیس سینه میدرن انگار پرسپولیس از اسراییل اومده و نماد استکباره و اینها نماینده مصتضعفان جهان،. عقده داره میکشه خیلی هارو،. بابا بخدا نصف تیم وًبازیکنها مون همه مال شهرستانهای دیگه هستن،. نکنین پرسپولیس آبروی فوتبال ایرانه که تو ٤ تا بازی آسیاییش نزدیک٤٠٠ هزارنفر و میکشونه ایتادیوم تا پرچم "ایران" تو ای اف سی بره بالا،... زشته انقد تهران ستیزی نکنین این شهر و مردمانشن که با اولین بیماری بیمارستانهاش میزبان کل مردم کشورمونن،.. و آبروی ایران تو جهانه ..
سجاد
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۵۹
گزارشگر کیسه کش با. اون قیافه. کجش. هرچی که به ضرر پرسپولیس گفته. به سود پرسپولیس شده انگار چشماش شوره
-
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۲۷
این فردوسی پورکارش حاشیه یازیه چه برای استقلال وچه برای پرسپوبیس متاسفم که تواین مملکت مااینقدبهاون بهامیدن
-
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۳۰
این عادل به هدفش رسیدبااین کاراش کارخودشوروداوروروحیه پرسپولیسیهاکرد
خداازش نگذره
-
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۱۱
واقعاً از اقاى فردوسى پور انتظار نداریم که مفهوم گزارشگرى را ندونه، گزارشگر باید صرفاً واقعیات عینى را بازگو باشه نه اینکه مکرراً و بدفعات دیدگاه هاى شخصى و بعضاً بى ارتباط با جریان مسابقه را به گزارش تحمیل کنه. عادل براى تبرئه شدن بابت شایعه جانبدارى از قرمز کاملاً واژگونه رفتار میکنه و شده مصداق از أونور مونده و از اینور رونده
برزو
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۲۰
::::روشهای جدید دوپینگ به شدت خطرناک هستند و باعث بروز سکته و ایست قلبی میشوند:::: این جمله رو تو صفحه ی اول سایت جهانی مبارزه با دوپینگ هم نوشته (www.wada-ama.org) من اصلا منظورم ازین جمله به فرد خاصی نیست از انجا که اینجا اکثرا شاید ورزش هم بکنند میخوام سمت دوپینگ نرن اینم مث مسئله ی اعتیاد میمونه قبل از اینکه کسی سمتش بره باید روشنگری کرد نه بعد از سکته. حالا هی بیایید بهم بد و بیراه بگید. من منظور خاصی ازین جمله ندارم خلاص شد و رفت!
آراز
سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۱۰
آخی ....هرکس حرفی علیه این لنگیا بزنه آدم بدیه ، خب بابا هشت ساله قهرمان نشدن طفلکیا طاقتشون تموم شده .... می دونی هشت سال یعنی چی ؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر