فهرست
روبن: بازی برابر منچستر دشوار است و باید بهترین فرم را به نمایش بگذاریم
روبن: بازی برابر منچستر دشوار است و باید بهترین فرم را به نمایش بگذاریم

روبن: بازی برابر منچستر دشوار است و باید بهترین فرم را به نمایش بگذاریم

آی اسپورت- آرین روبن ستاره ی هلندی باشگاه بایرن مونیخ نمی تواند شور و اشتیاق خو برای بازگشت به الدترافورد را پنهان کند او یکی از بهترین گل هایش را در سال 2010 و در همین مرحله مقابل منچستر به ثمر رسانده بود.
روبن در گفتگویی با سایت رسمی باشگاه بایرن گفت:" این همیشه فوق العاده است که در انگلستان بازی کنید و در الدترافورد شرایط خاص تر است آن جا فضایی شگفت انگیز را در برخواهد داشت.به عنوان یک بازیکن من آرزو می کنم که در مرحله یک چهارم نهایی در چنین فضایی بازی کنم."
منستر یونایتد در این فصل شرایط نابسامانی را تجربه می کند آن ها در ورزشگاه خانگی خود شکست سختی را مقابل همشهری تجربه کردند اما روبن معتقد است نباید به گزارش های منتشره توسط رسانه ها توجهی کرد.
او ادامه می دهد:" ما باید مراقب باشیم رسانه ها و افکار عمومی شرایط آن ها را خوب توصیف نمی کنند و انتظار دارند تا در همین مرحله رفت کار را تمام کنیم اما من به این چیزها توجه نمی کنم."
ستاره ی هلندی بایرن ادامه می دهد:" این یک دوئل بسیار دشوار است و ما باید از همان دقیقه ی نخست بهترین فرم تیم را به نمایش بگذاریم زیرا شما تنها اگر یک ثانیه هم غفلت کنید از مردان یونایتدی شکست می خورید.  اگر تمرکزمان را از دست بدهیم و توپ را به آن ها واگذار کنیم براحتی مجازات خواهیم شد."
روبن در مورد مصدومیت هموطن خود فن پرسی و مصدومیت تیاگو نیز گفت:" این واقعا دردناک است که شما در طول فصل تلاش می کنید تا به مراحل بالا برسید اما در پایان فصل مصدوم می شوید و این لحظات را از دست می دهید من به خوبی شرایط را درک می کنم. البته فن پرسی یکی از مهره های خوب منچستر در خط جلو است اما آن ها بازیکنان دیگری مانند رونی، ولبک و نانی و والنسیا را هم در جلوی زمین دارند."
     
آی اسپورت
2014-03-31 16:01:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر