فهرست
30 هزار استقلال در ورزشگاه؛ واویلا هم آمد!
30 هزار استقلال در ورزشگاه؛ واویلا هم آمد!

30 هزار استقلال در ورزشگاه؛ واویلا هم آمد!

دیدار تیم‌های استقلال و گسترش فولاد از ساعت 15 و 30 دقیقه آغاز می‌شود و مهدی رحمتی و وحید طالب‌لو اولین بازیکنانی بودند که برای گرم کردن وارد زمین شدند. هر دو بازیکن به شدت مورد تشویق طرفداران استقلال قرار گرفته و به ابراز احساسات آنها پاسخ دادند. رحمتی مقابل تماشاگران استقلال تعظیم هم کرد.
* هنگامی که تیم فوتبال گسترش فولاد وارد زمین شد، تماشاگران استقلال اقدام به هو کردن بازیکنان این تیم نموده و به آنها واکنش نشان دادند.
* جواد قراب پیشکسوت استقلال به همراه میلاد میداودی و مهدی امیرآبادی با حضور در جایگاه ویژه قصد دارند مسابقه دو تیم را از نزدیک تماشا کنند. میداودی و امیرآبادی هر دو توسط طرفداران استقلال مورد تشویق قرار گرفتند و استقبال تماشاگران از آنها با عکس‌های سلفی هم توأم بود.
* روی نیمکت تیم فوتبال استقلال، وحید طالب‌لو، خسرو حیدری، آرش برهانی، میثم مجیدی، امین حاج‌محمدی، بهنام برزای و پروپیچ حضور دارند.
* روی نیمکت گسترش فولاد، امید نظامی‌پور، شهرام گودرزی، سیدصالحی، سیامک کوهنورد، مهدی کربلایی، سامان نریمان‌جهان و گئورگی گئورگیف حضور دارند.
* تماشاگران تیم استقلال همچنان در حال ورود به ورزشگاه هستند و تا این لحظه نزدیک به 28 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده‌اند. طبقه دوم استادیوم همچنان سکوهای خالی را به خود می‌بیند و به نظر نمی‌رسد ورزشگاه تا آغاز بازی پر شود.
* خسرو حیدری با وجود اینکه در ترکیب اصلی آبی‌پوشان حضور ندارد، اما به همراه سایر نیمکت‌نشینان استقلال مشغول گرم کردن است.
* هواداران تیم استقلال در جریان مسابقه امروز بارها و بارها فرهاد مجیدی را مورد تشویق قرار دادند.


 
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-19 15:12:30
نظر دهید

۱ نظر
حسین
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۲۴
صحنه مشکوک به نفع پرسپولیس: صحنه آهسته پخش نمیشود.
صحنه مشکوک به نفع استقلال: 3 بار صحنه آهنسته پخش میشود و 4 بار هم عقب جلو میکنند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر