فهرست
انتقاد رئیس هیات مدیره پرسپولیس از برانکو:مشکل کوچینگ داریم!
انتقاد رئیس هیات مدیره پرسپولیس از برانکو:مشکل کوچینگ داریم!

انتقاد رئیس هیات مدیره پرسپولیس از برانکو:مشکل کوچینگ داریم!

آی‌اسپورت-  جعفر کاشانس رئیس هیات مدیره پرسپولیس دلیل ناکامی پرسپولیس در حفظ نتیجه بازی‌ها را ضعف تاکیتکی و اشکالات کوچینگ می‌داند. او که با کاپ صجبت می‌کرد در این باره گفت:«تیم ما روز گذشته نیمه اول عملکرد خوبی داشت و می‌توانستیم در همان نیمه به گل‌های بیشتری برسیم. البته به دلیل قطع برق منطقه پالیزی تهران بنده بخش‌هایی از بازی را نتوانستم ببینم اما معتقدم اگر تیم ما برد را با تساوی عوض کرد علت آن برخی اشتباهات تاکتیکی بود. بچه‌ها روز به روز بهتر می‌شوند و روند تیم رو به جلو است. اما به عقیده من یکسری اشکالات باید مرتفع شود ما در بحث کوچینگ اشکالاتی داریم که در بازی روز گذشته نیز مشهود بود. این اشتباهات باید در کادر فنی از بین برود».


کاشانی در پاسخ به این انتقاد که پرسپولیس امتیازات مهمی را طی هفته‌های اخیر از دست داده است گفت:«با این نظر صددرصد موافق هستم. ما به همان دلایل بالا و اشتباهات کادر فنی در کوچ این امتیازات را از دست دادیم اما می‌توانیم اشکالات را کم کنیم و در بازی‌های آینده امتیازات از دست رفته را جبران کنیم».


رییس هیات مدیره پرسپولیس درباره فعالیت کمیته فنی و این موضوع که آیا این کمیته به موضوع اشکالات کادر فنی ورود می‌کند یا خیر، گفت:«کمیته فنی در زمان‌های بحران باید ورود کند و وقتی تیم روند خوبی دارد نمی‌تواند با مجموعه همراه نباشد. ضمن اینکه کمیته فنی قصد دخالت ندارد. تیمی که دقیقه 90 گل مساوی را می‌خورد قطعا برخی اشکالات فنی داشته است».

کدخبر:9412
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-19 15:48:54
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۵۲
آخرفصل میبینمتون حاشیه سازی ممنوع
عباس
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۴۰
زر مفت نزن بابا لیاقت تو همون بوتاکسیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر