فهرست
کمالوند: به بی‌تجربگی‌مان باختیم؛ مساوی عادلانه‌تر بود
کمالوند: به بی‌تجربگی‌مان باختیم؛ مساوی عادلانه‌تر بود

کمالوند: به بی‌تجربگی‌مان باختیم؛ مساوی عادلانه‌تر بود

آی اسپورت- گسترش فولاد همانند دیدار رفت برابر استقلال، در بازی برگشت هم شکست خورد تا دومین دبل استقلال هم ثبت شود. صحبت‌های فراز کمالوند بعد از این باخت را می‌خوانید:

** به اعتقاد من فوتبال خوب و با کیفیتی بود اما اتفاقات همه به ضرر ما بود. به هیچ وجه مستحق شکست نبودیم و شاید اگر پنالتی ابراهیمی گل می‌شد جریان بازی تغییر می‌کرد.
** فکر می‌کردم این بازی مساوی شود. مساوی نتیجه عادلانه‌تری بود و ما مستحق باخت نبودیم.** من فکر می‌کردم در نیمه اول گلزنی می‌کنیم و در نیمه دوم می‌خواستم از سرعت مهاجمان تیم استفاده کنم اما از دست رفتن پنالتی کار ما را خراب کرد و افت روحی پیدا کردیم و استقلال در آن لحظات دو گل به ما زد. بی‌تجربگی باعث شد که نتیجه نگیریم و این مسئله از نظر فوتبالی به سود استقلال بود.

کد خبر: 9401
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-19 17:55:42
نظر دهید

۳ نظر
گتاب سیتی
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۰۱
ایندفه بجای اینکه بگه مستحق سه امتیاز بودیم گفت مستحق مساوی بودیم
میرحامد
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۲:۵۶
عالی بودین عالی، همه دنیا میدونن سیاست فوتبال ایران اینه استقلال پرسپولیس ببرن، پرهوادار باشن، روزنامه ها و کل اخبار واسه اینکه همه تشویق بشن به سمت اینا و بگذریم، شما بردین، مثل قهرمانی پارسال تراختور، فقط یه حرف، اگه سامان بازی کنه خیلی بهتر از هافبک راسته، از بآزی بعدی منتظرمون باشین وعده ما بنیان دیزل، ما برد و باخت نمی خوایم، ما فوتبال می خوایم، باخت گسترش قشنگتر از برد تراختور بود
-
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۰۲:۳۵
این مردک داره خیانت میکنه به فوتباله ازربایجان ....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر