فهرست
کاظمی: مساوی نشد، باختیم/ مهاجری: عنایتی یک الگو است
کاظمی: مساوی نشد، باختیم/ مهاجری: عنایتی یک الگو است

کاظمی: مساوی نشد، باختیم/ مهاجری: عنایتی یک الگو است

آی اسپورت- دومین شهراورد مشهد مساوی شد و این بار پدیده‌ای که در دور رفت برنده بود برابر حریف ته جدولی‌اش متوقف شد. صحبت‌های سرمربی‌های دو تیم بعد از این تساوی را می‌خوانید:

محمدرضا مهاجری:
ما بازی را خوب شروع کردیم اما پس از مصدومیت کریم احمدی، میانه میدان را از دست دادیم که این موضوع باعث شد تیم سیاه‌جامگان انتحاری بازی کند و بر بازی مسلط شد. سیاه‌جامگان پس از اخراج بازیکن ما عملکرد بهتری داشت، بازیکنان دو تیم باید رضا عنایتی را الگوی خود قرار دهند چرا که با این سن و سال توانست عملکرد بسیار خوبی داشته باشد و یک گل زیبا را هم به ثمر رساند. مساوی به دلیل هیچ‌یک از تیم‌ها نمی‌خورد و بیشتر به سود رقبا بود. امیدوارم ما در بازی‌های آینده بتوانیم به پیروزی دست یابیم. داور مشکل خاصی نداشت و قضاوت خوبی را انجام داد. هر چند که برخی نکات ریز شاید وجود داشت اما در مجموع، عملکردش خوب بود.


فرهاد کاظمی:
 با این نتیجه دو تیم شکست خوردند، چرا که مساوی به درد هیچ‌یک از تیم‌ها نمی‌خورد. ای کاش یک تیم برنده می‌شد. در نیمه دوم ما عملکرد بهتری داشتیم، اما نتوانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم. امیدوارم در ادامه فصل و در بازی‌های آینده این مسئله را جبران کنیم. در این دیدار نیز داور دو پنالتی برای ما نگرفت، نمی‌دانم چرا داوران پنالتی‌های ما را نمی‌گیرند؟ چه علتی دارد که بازیکن در محوطه جریمه تمارض کند؟! نمی‌دانم چرا فدراسیون رأیش را در مور تخلف راه‌آهن اعلام نمی‌کند. امیدواریم که هر چه زودتر در مورد این مسئله پاسخگو باشند.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-02-19 18:07:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر