فهرست
مظلومی: ملاحظه حریف 10 نفره را کردیم
مظلومی: ملاحظه حریف 10 نفره را کردیم

مظلومی: ملاحظه حریف 10 نفره را کردیم

آی اسپورت- صحبت‌های پرویز مظلومی بعد از برد استقلال برابر گسترش فولاد را می‌خوانید:

** به هوادارانم تبریک می‌گویم این پیروزی را. امیدوارم باز هم حضور پرشوری داشته باشند بازی خوبی بود و گسترشی‌ها خوب بودند اما ما نیمه اول کار را تمام کردیم.** یکی دو بازیکن ما با مصدومیت بازی کردند. نیمه دوم پس از مصدومیت بازیکنانم به مشکل خوردیم. وقتی هم که حریف 10 نفره شد تیمم کمی با ملاحظه بازی کرد امیدوارم این پیروزی‌ها را ادامه دهیم.** متاسفانه کم‌دقت بودیم اما می‌ توانستیم گل دوم را هم بزنیم حریف چیزی برای از دست دادن نداشت و سراسیمه حمله می‌کرد و بازیکنانم به دنبال حفظ نتیجه بودند.
** داور یک پنالتی برای گسترش گرفت که رحمتی آن را به خوبی مهار کرد در مجموع داوری خیلی خوب بود.

** باید از فرهاد مجیدی تشکر کنم که به ورزشگاه آمد تا استقلال را حمایت کند. با حضور مجیدی بازیکنان و هواداران روحیه گرفتند و باعث شد این بازی را با پیروزی به پایان برسانیم.کد خبر: 9401
  ۸  
آی اسپورت
2016-02-19 18:37:08
نظر دهید

۸ نظر
استقلال = کمک داور
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۴۳
داور ملاحضه شما رو کرد کیسه
-
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۴۵
به گزارش "ورزش سه"،‌ داوود رفعتی کمک داور بین المللی ، قضاوت رضا کرمانشاهی را مورد نقد قر ارداده است . او قبل از شروع کارشناسی می گوید : من در پایان باید بگویم خوشبختانه 95 درصد اعلام نظرات بنده که بلافاصله بعد از بازی ابراز میکنم در برنامه های تلویزیونی مربوط به کارشناسان داوری مورد تایید قرار گرفته است ومنتسب کردن بنده به تمایل به یک تیم اشتباه است چرا که یک داور با عدالت ونظر کارشناسی خودش را برجسته وشایسته میکند،دوران داوری بنده این واقعیت را برای اهالی فوتبال روشن کرده است .

اما نقد داوری بازی :
*بازی پر افت وخیز بود وداور به صحنه ها نزدیک بود اما همان طور که قبلا گفتم نزدیک بودن به صحنه ها تنها شرط لازم است نه شرط کافی،پنالتی با شهامت گرفته شد واستقلالی ها به گسترش پنالتی دادند اما داور در تکرار ضربه متاسفانه شهامت نداشت ،اولا مهدی رحمتی حرکت رو به جلو داشت وکمک داور در این صحنه وظیفه خود را به درستی انجام نداد.ضمن این که در حین پنالتی 8 بازیکن 2 تیم داخل محوطه آمدند وپنالتی باید تکرار می شد.

*اما قبل از گل اول استقلال روزبه چشمی روی محمد ابراهیمی خطا کرد وهمان صحنه منجر به گل شد که بر این اساس داور اشتباه تاثیر گذار دیگری داشت.
*صحنه بعدی اخطاری بود که امید ابراهیمی گرفت،من از زاویه دوربین تلویزیون نتوانستم تشخیص دهم اما اگر این خطا شدت داشته باشد امید ابراهیمی باید اخراج میشد.
*در نیمه دوم یک صحنه آفساید از داریوش شجاعیان گرفته شد که صددرصد اشتباه بود،این اشتباه یک فرصت صددرصد را از میهمان گرفت وچنین اشتباهی از کمک داور مثل نگرفتن پنالتی مسلم از داور است ومستحق جریمه است.
*در صحنه اخراج محمد نصرتی البته به ماهیت رنگ کارت های رحمتی ونصرتی ندارم اما اگر خطای مهاجم گسترش روی رحمتی زودتر گرفته می شد کار به اخطار واخراج نمیرسید.
*در دقیقه 68 هم روزبه چشمی در محوطه جریمه روی مهاجم گسترش خطای پنالتی کرد که باز هم داور با اشتباهش نگرفت.
به جز این موارد باید بگویم که داور در این بازی چند تصمیم خوب هم داشت.
________________
رو که نیست!.....
-
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۴۵
اقاى مظلومى پنالتى باید تکرار میشد ضمن اینکه در دقیقه شصت فرار شجاعیان از تله افساید رو کمک داور با خطاى فاحش افساید گرفت و یه موقعیت تک به تک با رحمتى را از گسترش گرفت. حق دارى از داورى تعریف کنى
حمیدرضا
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۴۶
حالا دیگه داوری ها خیلی خوب شدن!!! چرخش دیگه نداشت امروز داوری بدون چرخش به نفعتون بود مثل بقیه بازی ها(دوستان استقلالی فحش و توهین فراموش نشه)
-
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۰۹
داور پاپا با ما روهوا بود پرویز مافیا چه کرده با ابیها
عباس
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۲۲
"مظلومی: ملاحظه حریف 10 نفره را کردیم " یعنی با همین یه جمله میشه فهمید با چه مربی طرفیم با همین یه جمله میشه فهمید مظلومی جر بده خودشو سهمیه میگیره
10-10-10
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۰۰:۴۰
بی سوادترین مربی ایران که اگر صالح رهاش کنه حتی با کمک داور هم نتیجه بگیر نیست.گل اول استقلال مردود بود خطای چشمی قبل از گل.بله داوری عالی بود!
برزو
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۰۳:۱۲
روشهای جدید دوپینگ به شدت خطرناک هستند و باعث بروز سکته و ایست قلبی میگردند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر