فهرست
دایی: اشتباهات فردی کمر تیمم را شکسته
دایی: اشتباهات فردی کمر تیمم را شکسته

دایی: اشتباهات فردی کمر تیمم را شکسته

آی اسپورت- صبای قم در روزی که از حریفش پیش افتاده‌بود، یک گل خورد تا برابر صدرنشین لیگ با تساوی میدان را ترک کند. با این تیجه، دوباره صدر جدول میان دو استقلال تهران و خوزستان دست به دست شد. علی دایی بعد از این بازی گفت:

** فکر کنم بازی خیلی سنگین و پایاپایی بود. هر دو تیم به دنبال برد بودند. نیمه اول بهتر از استقلال بودیم اما نیمه دوم بازی پایاپایی داشتیم. متاسفانه به علت اشتباه فردی دوباره گل خوردیم اشتباه فردی کمر تیم را شکسته است.** متاسفانه نمی‌دانم چگونه است داور خطای محرزی که روی کریم اسلامی اتفاق افتاد را نمی‌گیرد. مطمئن باشید اگر همان صحنه در محوطه جریمه ما رخ می‌داد داور خطای پنالتی می‌گرفت. داور یک پنالتی به نفع ما نگرفت که آن صحنه می‌توانست نتیجه بازی را تغییر دهد و تاثیر گذار بود.** ما با تیم اول جدول بازی داشتیم و فکر می‌کنم بازیکنانم زحمت خود را کشیدند. البته برای بردن باید تلاش بیشتری داشته باشند تا بتوانند پیروزی را از آن خود کنند. امیدوارم در هفته‌های آینده این موضوع را جبران کنیم.** در همه بازی‌ها موقعیت داشتیم اما متاسفانه نتوانستیم به گل برسیم. ما یک گلزن ششدانگ کم داریم که البته برای این فصل دیگر دیر است و باید در فصل‌های آینده این نقیصه را برطرف کنیم.
** اوسانی کارت زرد اول را بی‌مورد دریافت کرد و در کارت زرد دوم هم فکر می‌کنم داور خیلی سخت‌گیرانه تصمیم گرفت. به نظرم داور منتظر بود تا کوچکترین اتفاقی بیفتد و بازیکن ما را اخراج کند.** خدا را شکر شکست نخوردیم. هر چند باید در این بازی پیروز می‌شدیم. بازیکنان باید سعی کنند که فقط برای بردن وارد زمین شوند. ما در مشهد و در این بازی به دنبال این هدف بودیم اما حاصل نشد.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-02-19 18:43:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر