فهرست
نصرتی: از رفتار رحمتی ناراحت شدم
نصرتی: از رفتار رحمتی ناراحت شدم

نصرتی: از رفتار رحمتی ناراحت شدم

آی اسپورت- محمد نصرتی که در پیکان با مهدی رحمتی اختلافاتی پیدا کرده بود در این بازی اختلافات قدیمی را تسویه کرد! او در مورد صحنه درگیری‌اش با دروازه‌بان استقلال گفت:« کارشناسان قطعا در این مورد نظر خواهند داد. در یک صحنه برای زدن توپ بلند شدم و هنگام پایین آمدن به تیر خوردم و سپس با رحمتی برخورد کردم. سپس این بازیکن به سمت من حمله ور شد و من او را با دست نگه داشتم. با توجه به اینکه قدم بلند است دستم مقابل گردن رحمتی قرار گرفت و نه ضربه‌ای زدم و نه فشار زیادی وارد کردم. همین اتفاق در یک مسابقه دیگر برای ما افتاده بود که داور فقط به کارت زرد بسنده کرد.»
مدافع گسترش‌فولاد در ادامه در پاسخ به این سؤال که آیا اختلافی بین او و رحمتی از زمان حضور در پیکان وجود داشته است گفت:«خیر چنین مسئله‌ای درست نیست. چه تسویه حسابی می‌خواستیم انجام دهیم. ما تا هفته آخری که در پیکان بودیم مشکلی نداشتم. اکنون می‌توانم کمرم را به شما نشان دهم که کبود شده است. قبل از اینکه آن اتفاق بیفتد بنده بالا پریدم و به تیرک خوردم و سپس با رحمتی برخورد کردم. او به من حمله‌ور شد و با دست سعی کردم او را نگه دارم. اصلا هم انتظار این حرکت را نداشتم که این اتفاق رقم بخورد. یک وقت شما برخوردی با یک بازیکن می‌کنید و انتظار واکنش دارید. اما من چنین کاری نکردم و با توجه به اینکه قبلا هم تیمی بودیم انتظار نداشتم این اتفاق بیفتد و حقیقتا ناراحت شدم.»
کدخبر:9403
  ۶  
آی اسپورت
2016-02-19 19:26:57
نظر دهید

۶ نظر
-
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۳۱
رحمتی مارمولک معروفه
-
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۵۰
فانوس فانوس فانوس رحمتی ....
اینزدن به اندازه جام جهانیرفتن چسبید
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۱۷
عجب زدی کاش محکم میزدی نصرتی قهرمان دل 75 ملیون خنک شد محکم میزدی دل 80ملیون روبدست می اوردی
استقلال سرور هرچی لنگیه
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۴۷
سایت لنگی خطاهای لنگ روی دروازه بان رو فریم به فریم نشون میدی
خطای بنگسون توی دربی هم فریم به فریم نشون دادی ؟
بازی ذوب اهن با لنگ دقیقه 12 بنگر باید اخراج میشد نشون دادی
همین صحنه اخراج رحمتی مگه نصرتی انگشتی با دوتا دست جلوی چشم رحمتی رو نگرفت ؟
میخواید مطلب بنویسید منصافه بنویسید اگر شرف روزنامه نگاری دارید
-
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۰۲:۲۴
دمت گرم نصرتی حلال باشه شیری که خوردی الحق که چندین ساله هوای سهند بهت خورده و اب تبریز رو خوردی که گوارای وجودت باشه....مگه منفورتر از استقلال و رحمتی داریم ...؟ کی روش پیچشه مو میدید و خیلی از ما کاکول های رحمتی رو هم نمی دیدیم ... واقعا او (یعنی کیروش) چندین سال از فوتبال و سبک و سیاقه ما جلوتره که تا این حد از رحمتی بدش میومد ... حیفه اون نامه تبریزی که کناره نامش میاره مردک و بعد جفتک میندازه به ریشه اش ... فردا روز بدتر از این جفتک ها رو به اسپق لال خواهد زد
برزو
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۰۳:۰۹
رحمتی ترسید نصرتی انگشتش کنه، خخخ! اخه لنگیا همش دستشون تو ماتحت این و اونه به هم تیمی خودشون رحم نمیکنن چه برسه بازیکن حریف! روشهای جدید دوپینگ به شدت خطرناکه و باعث سکته و ایست قلبی میشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر