فهرست
آلوس: از بودن در بارسلونا راضی هستم
آلوس: از بودن در بارسلونا راضی هستم

آلوس: از بودن در بارسلونا راضی هستم

آی اسپورت- این مدافع راست برزیلی در طول شش فصلی که برای بارسلونا به میدان رفته، 16 جام قهرمانی مختلف کسب کرده است. او که قراردادش در سال 2015 به اتمام می رسد هنوز تصمیم قاطعی برای آینده اش نگرفته است. گفته می شود بارسلونا ممکن است این بازیکن برزیلی را در ازای یک پیشنهاد خوب به تیم های دیگر بفروشد. چرا که قرار داد این بازیکن 12 ماه دیگر تمام می شود و بارسایی ها نمی خواهند او را بدون دریافت پول از دست بدهند.

تیم هایی چون، پاری سن ژرمن، چلسی و منچستر سیتی از مشتریان این بازیکن 30 ساله هستند و گفته می شود یکی از این تیم ها قراردادی 15 میلیون یورویی نیز برای این بازیکن آماده کرده است و حالا آلوس می گوید قصد ندارد پیش از پایان این فصل در مورد آینده اش تصمیم گیری کند.

او در گفتگو با 10 اسپورت گفت:«از زمانی که من به این باشگاه آمده ام از من در مورد آینده ام سوال پرسیده می شود! من در لحظه زندگی می کنم و تصمیم هر سال را پس از پایان سال گذشته اش می گیرم.»

«باعث افتخار من است که تیم های بزرگ به دنبال من هستند و این یعنی من کارم را درست انجام داده ام. اما حقیقت این است که من اینجا هستم و کار سختی پیش رو دارم. برای کار کردن هر دو طرف کار باید راضی باشند و این مثل یک رابطه ی دو طرفه است. در حال حاضر به نظر من هر دو طرف (من و بارسلونا) راضی هستیم.»

     
آی اسپورت
2014-03-31 16:54:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر