فهرست
یادداشت: فوتبال، بی‌رحمانه ترین شکل زندگی
یادداشت: فوتبال، بی‌رحمانه ترین شکل زندگی

یادداشت: فوتبال، بی‌رحمانه ترین شکل زندگی

آی اسپورت- پرسپولیس برانکو جلوی فولاد به خاطر موقعیتهای هدر رفته و فاز دفاعی اش تنبیه نشد، اما سایپا به مسخره ترین شکل ممکن تنبیهش کرد. کاپیتان 35 ساله پرسپولیس درست در شرایطی که باید به تیمش شخصیت بدهد، بچه گانه ترین و البته پر تکرارترین اشتباه ممکن را مرتکب می شود تا تیمش تنبیه شود. اشتباهات بنگر مقابل سیاه جامگان، مقابل پدیده، مقابل صبا، مقابل ذوب آهن و ... را مرور کنید تا اشتباهش مقابل سایپا عادی به نظر برسد. ناتوانی عالیشاه را مرور کنید تا پازل تنبیه شدن پرسپولیس کامل شود. بازیکنی که از دو قدمی توپ را به دروازه بان حریف پاس می دهد و قدر نمی داند، شانس تنبیه برای تیمش می خرد. برای کوبیدن میخ آخر به تابوت پرسپولیس مقابل سایپا تنها حضور حاتمی  و نورمحمدی کم بود که آن هم با تصمیم برانکو مهیا شد. حاتمی و نورمحمدی دو لوزر هستند. با این دو بازیکن شما می توانید روحیه شکست را به تیمتان تزریق کنید. حضور آنها در ترکیب پرسپولیس یعنی باخت. یعنی از دست دادن برتری. ریسکی که در بازی ذوب آهن جواب نداد، اما باز هم برانکو تجربه اش کرد و تیمش و خودش رایک جا تبنیه کرد. فوتبال رحم و مروت ندارد. فوتبال دیوانه وار آدم را تنبیه می کند. فوتبال به سنگدلانه ترین شکل ممکن رویاهای شما را بر باد می دهد.

سحر طلوعی
  ۸  
آی اسپورت
2016-02-19 23:20:37
نظر دهید

۸ نظر
عباس
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۲۷
:))) لوزر رو خوب اومدی سحر
-
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۰۰:۲۴
واقعا هر وقت نورمحمدی باشه باخت و نا امیدی هم هست
-
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۰۰:۲۷
این نورمحمدى و حاتمى اسطوره سوتى دادنند
-
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۰۱:۳۸
چه اصراری دارید مثلا نگاه ادبی و شاعرانه به فوتبال داشته باشید؟؟؟؟
برزو
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۰۳:۰۱
اینا نویسنده ورزشی هستند و واسه این نوشته هاشون از سایتها و روزنامه ها پول میگیرن و اصن باید متن ادبی و شاعرانه بنویسن وگرنه خبر خشک و خالی رو که همه ی رسانه ها اعلام میکنن. اینجور نوشتن هم به شدت سخته، تا قلم نگرفته باشی دستت و ننوشته باشی متوجه نمیشی. باید معنی تمام کلمات قلمبه سلمبه رو بدونی تا گاف ندی و یه کلمه رو به جای کلمه ی دیگه ای به کار نبری. از دوستان هم تقاضا دارم هر کامنتی رو نذارن مطمئنا نویسنده ی مطلب این کامنتها رو میخونه و باعث بی انگزه گیش میشه این باکس سفیدرنگ لزوما واسه نظر گذاشتن نیست. با تشکر از همه ی دوستان
-
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۰۸:۰۱
هنوز ۹ هفته مونده.چیزی تموم نشده ک..پرسپولیس بازی باسایپا نیمه دوم خسته بود..
امین
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۱۹
خیلی خوب بود به عنوان یه پرسپولیسی ارزومه قهرمان شیم ولی واقعا هنوز شخصیت قهرمانی در این تیم نمیبینم و اگه قهرمان نشه به نظرم حقی پایمال نشده گرچه توی تیمای دیگه هم اصلا این شخصیتو نمیبینم ولی فکر میکنم تا اخر فصل یه تیم این شخصیت رو پیدا می کنه و وقتی این همه اشتباعای چع فنی چه فردی به صورت یک شکل توی تیمم میبینم زیاد امیدوار نمیشم که اون تیم پرپولیس باشه.
علی
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۳۷
کسی که اصلا اطلاع کافی نداشته باشه و فقط به فکر تخریب باشه مجبور میشه چنین چرندیاتیو تحویل بده. اخه بنده خدا معلومه قلمتو برداشتی که از روی غرض مطلب بنویسی. ممکنه بهترین مدافع و بهترین مهاجم رو نداشته باشیم ولی مطمئنا این طرز گفتن نیست.
به هر حال به خاطر این مطلب کلی گیرت اومدی از سفارش دهنده. بعضیا تنشونو میفروشن بعضی ها هم فکر و قلمشونو.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر