فهرست
نامه سرگشاده اتحادیه هوادارن رئال مادرید ، خطاب به رونالدو !
نامه سرگشاده اتحادیه هوادارن رئال مادرید ، خطاب به رونالدو !

نامه سرگشاده اتحادیه هوادارن رئال مادرید ، خطاب به رونالدو !

آی اسپورت - اواخر بازی با رایووایکانو ! همه منتظرند که رونالدو به موراتا پاس بدهد تا او دروازه خالی رایو را باز کند اما رونالدو این کار را انجام نمی دهد و فرصت از دست می رود. گروهی از هواداران کریس را هو می کنند و بر علیه او سوت می زنند. رونالدو تا کنون واکنشی به این رفتار نشان نداده است اما لحظاتی پیش اتحادیه هواداران رئال به حمایت از او او نامه سرگشاده ای نوشتند که در زیر می آید :

به بازیکن محبوبمان " کریستیانو رونالدو "

مطمئنیم که در بازی روز شنبه از چمن ورزشگاه برنابئو یعنی همانجاییکه بارها با گلزنی هایت به ما غرور ، عشق و قدرت تقدیم کرده ای ، صداها و سوتهایی شنیدی ! از طرف اتحادیه هواداران رئال مادرید لازم دیدم که در یک نامه سرگشاده نکاتی را برایت توضیح دهیم :

1- تو تمام ارزش های باشگاه رئال مادرید یعنی قدرت ، فداکاری ، غرور و شهامت را به ما نشان داده ای.

2-ما همیشه در کنارت بوده ایم ، هستیم و خواهیم بود.و کاملا به ارزشی که برای ما و تیم محبوبمان داری واقف هستیم.

3- به احتمال خیلی زیاد در بازی روز شنبه عده ای با سوت زدن برعلیه تو قصد ایجاد شکاف بین تو هوادارن رئال مادرید را داشتند.

4- بدون شک ، عشقی که ما به رئال مادرید داریم باعث می شود که برخی اوقات در بیان احساساتمان کاری کنیم که برای تو و طرفداران تیم های دیگر باعث سوتفاهم شود. این نامه را به این خاطر نوشتیم که عشقمان را به تو که یکی از اعضای خانواده بزرگ مادرید هستی نشان دهیم و به تو بگوییم که با تو چیزی فراتر از غرور را حس می کنیم.


     
آی اسپورت
2014-03-31 18:19:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر