فهرست

تنیس بر عکس فوتبال: دورگه ها نمی آیند

آی اسپورت -  فدراسیون تنیس از سال دو سال پیش به صورت جدی به دنبال اضافه کردن بازیکنان ایرانی مقیم خارج از کشور به تیم ملی بود و از سال 2013 برای حضور در مسابقات دیویس کاپ تصمیم گرفت از این قبیل بازیکنان استفاده کند. محمد نیاکی اولین بازیکنی بود که به اردوی تیم ملی دعوت شد اما او اردوی تیم ملی را بدون اطلاع ترک کرد. در این میان گفته شد که نیاکی پاسپورت کانادایی‌اش را تغییر نداده و بدون اطلاع از کشور خارج شده است.
پس از محمد نیاکی، البرز اخوان تنیس‌باز مقیم آلمان دومین بازیکنی بود که پیش از مسابقات دیویس کاپ 2013 وارد اردوی تیم ملی شد. اخوان نیز نتوانست خود را در ترکیب تیم ملی به طور ثابت جا کند و گفته شد بازی او نظر کادر فنی تیم ملی را جلب نکرده است.
پس از این دو نفر صحبت از حضور بازیکنانی شد که مقیم آمریکا و سوئد هستند. حتی سرمربی تیم ملی نیز با سفر به آمریکا به صورت حضوری با وحید میرزاده و الکساندر سرکیسیان صحبت کرد که آنها تمایلی برای پیوستن به تیم ملی از خود نشان ندادند.
از سال 2014 نیز حرف از حضور نیما مدنی بازیکن ایرانی مقیم سوئد در تیم ملی هست اما تاکنون عملی نشده و این طور که مشخص است نباید بر روی حضور این بازیکن در تیم ملی نیز حساب باز کرد.

منبع: ایسنا
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-20 09:30:00
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۰۹:۵۰
مگه دیوونن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر