فهرست

داستان صحبت درگوشی رحمتی با مظلومی: کاپیتان تعویض می کند

آی اسپورت - در نیمه دوم بازی استقلال و گسترش فولاد که با نتیجه 2 بر یک به سود استقلال تمام شد، وقتی فرشید اسماعیلی روی زمین افتاد و به نیمکت اشاره کرد تعویض شود، سیدمهدی رحمتی خودش را از دروازه استقلال به کنار خط رساند و در حالی که دست خود را روی دهانش گذاشته بود تا کسی متوجه نشود به پرویز مظلومی چه می گوید و دوربین های تلویزیونی حرف های او را لب خوانی نکنند، از سرمربی خواست در صورتی که اسماعیلی امکان ادامه دادن بازی را نداشت، بهنام برزای را به میدان بفرستد.
 مظلومی  ابتدا به رحمتی گفت: «اول صبر کن ببینیم اسماعیلی می تواند بازی کند یا نه.» و وقتی اسماعیلی از زمین برخاست، رحمتی هم به مظلومی گفت: «اجازه بده خودش بازی کنه و بذار توی زمین باشه.» که در تصاویر تلویزیونی این حرف کاپیتان استقلال به وضوح مشخص بود اما در نهایت مظلومی همان کاری که رحمتی گفته بود را انجام داد و دقایقی بعد برزای را به جای اسماعیلی به میدان فرستاد.
 رحمتی نقشی فراتر از کاپیتان در استقلال دارد و این واقعیت یک بار دیگر مشخص شد.


منبع: جام نیوز
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-20 09:54:48
نظر دهید

۳ نظر
-
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۲۶
حالا ایرادش کجاست؟
کاپیتان تیمه, بیشتر از هر بازیکنی تو استقلال تو لیگ بازی کرده, نباید نظر بده؟
شما همه چیز رو با اروپا مقایسه میکنین مگه به قول دایی ما چیمون شبیه اوناست؟
اسمان
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۳۱
بازیکن سالاری در استقلال. اقای رحمتی بخاطر اینها با قلعه نویی نمیتونه کار کنه چون بهش رو نمیده.
برزو
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۳۱
فعلا که استقلال صدر جدوله!!! حالا میخواد مظلومی با همکاری کاپیتان تیم بچینه یا خودش تنهایی!! قلعه نوعی رو هم دیدیم به بازیکنها رو نمیداد به قول شما فصل قبل سهمیه اسیا رو هم نگرفت! یه کاپیتان به مربی کمک میکنه و تیم میاد صدر جدول یه کاپیتان هم مث محرم نویدکیا 4 ماه قهر میکنه واسه تیم حاشیه درست میکنه تا فرکی اخراج بشه. بازیکن سالاری ای که منجر به صدرنشینی بشه خیلی فرق میکنه با بازیکن سالاری ای که 30 میلیارد تومن هزینه ی یه تیم واسه یه فصل رو هدر بده! مدیونید اگه فک کنید نویدکیا رو میگم! یادمه یه زمانی سوشا اومد لب خط به درخشان گفت پنالتی رو بده "رامین رضاییان" بزنه! اون خیلی زور داره! وگرنه رحمتی که از لحاظ فنی و اخلاقی از همه ی بازیکنان لیگ 100 سر و گردن بالاتره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر