فهرست
بختیاری‌زاده: منصوریان باید عذرخواهی می‌کرد
بختیاری‌زاده: منصوریان باید عذرخواهی می‌کرد

بختیاری‌زاده: منصوریان باید عذرخواهی می‌کرد

آی اسپورت - ماجرای فحاشی به علیرضا منصوریان در اهواز یکی از تلخ‌ترین اتفاقات این هفته فوتبال ایران بود. سیاوش بختیاری‌زاده درباره اینکه برخی سایت‌ها نوشته بودند او برای جلوگیری از این فحاشی‌ها کری نکرد گفت:« منصوریان سابقه ۷۰-۸۰ بازی ملی دارد و فردی بسیار باهوش و سخنور است. او می‌توانست با یک عذرخواهی این مسئله را جمع کند تا اصلا این اتفاقات نیفتد. اما با وجود همین مسائل بنده به همراه ابراهیم تهامی در بین نیمه سمت هواداران رفتیم و از آنها خواستیم فقط تیم خود را تشویق کنند و شما در نیمه دوم کوچکترین بی‌احترامی ندیدید. زبان عربی بسیار محترم است. خدا با این زبان با پیامبرش و مردم صحبت کرده و عربی زبان قرآن ماست.ما نباید به هیچ قوم و فردی بی‌احترامی کنیم و حق توهین به کسی را نداریم.»
بختیاری‌زاده در مورد اینکه گفته می‌شود منصوریان پس از آن سوءتفاهم عذرخواهی کرده است، گفت: «باز هم در این مورد مقصر خود منصوریان است چرا که اطلاع‌رسانی خوبی صورت نگرفت. ما برادران عرب‌زبان زیادی در کشور داریم و باید در مورد گفتارمان بیشتر دقت کنیم هر چند که می‌دانم او منظوری نداشته است. من از جامعه فوتبال، باشگاه نفت و منصوریان می‌خواهم این مسئله را دیگر پیگیری نکنند و اصلا فراموش شود که دیروز چه اتفاقی افتاده است.»
بختیاری‌زاده در رابطه با اینکه باشگاه نفت قرار است از اتفاقات دیروز به فدراسیون شکایت کند، گفت:‌«از خانواده نفت هستم و بهرام میرشیبانی، شاه‌کرمی و علی‌نژاد از دوستان من هستند. خود منصوریان هم دوست من است. او ناخواسته دچار یک اشتباه شد و اصلا منظوری نداشته است. این دوستان نباید دیگر این مسئله را پیگیری کنند و از همشهریانم هم می‌خواهم این مورد را دیگر به دست فراموشی بسپارند. همه ما به زبان عربی نماز می‌خوانیم و به این زبان احترام می‌گذاریم.»

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-20 11:09:23
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۵۰
شما مصاحبه مدیر عامل تیمشون رو با کاپ بخونید احساس میشه از طرف خودشون بوده برای از بین بردن تمرکز تیم مقابل شاید بتونن امتیاز بگیرن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر