فهرست
آذرنیا: تا صبح به حرف‌های مظلومی می‌خندیدم
آذرنیا: تا صبح به حرف‌های مظلومی می‌خندیدم

آذرنیا: تا صبح به حرف‌های مظلومی می‌خندیدم

آی اسپورت - حرف‌های پرویز مظلومی در کنفرانس خبری بعد از بازی با گسترش فولاد باعث ناراحتی مسئولان تیم تبریزی شده است. مظلومی گفته بود که تیمش مراعات حریف را کرده است. حسن آذرنیا سرپرست گسترش در این باره گفت:« دیشب که شنیدم مظلومی این حرف ها را زده، تا صبح خندیدم!این چه حرفی است آخر؟ ما حتی وقتی 10 نفره هم بودیم چند موقعیت خوب گلزنی داشتیم و بسیار بهتر از استقلال بازی کردیم. متاسفانه دوستان حرف هایی می زنند که اصلا صحیح نیست. واقعیت این است که دیروز استقلال ما را شکست نداد. تیم گسترش فولاد خودش به خودش باخت. ما اگر آن پنالتی را گل می کردیم و اشتباهات داوری نیز به ضررمان نمی شد، می توانستیم حتی پیروز از زمین خارج شویم. »
آذرنیا درباره مشکلات داوری در این بازی گفت:«متاسفانه در بحث داوری اتفاقاتی رخ داد که فقط می توانم بگویم متاسف هستم. پنالتی ما باید تکرار می شد، داریوش شجاعیان تک به تک شد اما آفساید گرفتند، در صحنه گل استقلال هم شنیدم خطا شده اما خودم ندیدم. با این وجود کمیته داوران باید پاسخگو باشد. بیایند بگویند چرا این اتفاقات رخ داد. من امیدوارم صحبت های پرویز مظلومی قبل از بازی روی تمرکز داور اثری نگذاشته باشد. اینطور که نمی شود همه تیم ها قبل از بازی با گسترش فولاد حرف از مشکلات داوری می زنند و سود می کنند. دوست داریم حداقل یکبار هم اشتباهات داوری به سود گسترش فولاد باشد.»

کد خبر:9402
  ۴  
آی اسپورت
2016-02-20 11:49:31
نظر دهید

۴ نظر
10.10.10
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۰۱
مظلومی یک آدم وقیح و کوچیکه که بعد از برد با کمک داور مثل بچه ها می خواد تیم حریف رو تحقیر کنه .علت این ناداوری ها رو از آقای فردوسی پور فنایی و مظلومی بپرسید.ضمناً دوستان پرسپولیس این هفته خواهشاً در نطرسنجی برنامه نود ِ نا عادل فردوسی پور شرکت نکنید.اگر یک نفر بتونه قهرمانی رو از ما بگیره اون یک نفر فردوسی پوره موج سواره
ع ع ب
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۲۰
شما سخت نگیر آقای آذرنیا ، پرویز مظلومیه دیگه !!! اگر غیر از همچین حرفی ازش می شنیدین عجیب بود ...به هر حال فوتبال ما جای امثال درخشانها و مظلومی ها و مایلی کهن هاست !!!
-
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۵۹
وقدح خودتی و ا ن پول فسیل قلابی
برزو
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۴۱
فعلا که بدون امتیاز تهران رو ترک کردید حالا رسیدی تبریز اونقدر بخند تا به قول 65% خنده دونت پاره بشه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر