فهرست
رسایی: فردوسی‌پور من را به برنامه 90 راه نداد
رسایی: فردوسی‌پور من را به برنامه 90 راه نداد

رسایی: فردوسی‌پور من را به برنامه 90 راه نداد

آی اسپورت - حمید رسایی نماینده مجلس شورای اسلامی مدعی شد که عادل فردوسی‌پور او را به برنامه 90 راه نداده است. او در توضیح بیشتر این ماجرا گفت: «این موضوع حقیقت دارد. هر چند دلیل این موضوع را نمی دانم. اگر کسی سرش را بخواند در 90 درباره آن بحث می شود اما گزارش فساد در فوتبال آماده می شود و قرائت می شود،در برنامه 90 به یک قسمت گزارش که برداشت آنها این است درباره برنامه شان صحبت شده بحث می شود.هر چند ما اسمی نیاورده بودیم.ما گفته بودیم این برنامه در معضلات نقش داشته است اما جمع بندی ما این است که حاشیه بر متن چربش دارد. من با مسولین صدا و سیما صحبت کردم آنها گفتند که فردوسی پور نباید این حرف را می زد که رسانه ملی شکایت می کند.هر چند گفتند هفته بعد در برنامه 90 دفاع کنید.هفته بعد هم شد و خبری نشد.من کشته مردم حضور روی آنتن نیستم ولی این بحث را می خواستم بیان کنم.»

کد خبر:9402
  ۷  
آی اسپورت
2016-02-20 13:05:23
نظر دهید

۷ نظر
amin
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۲۲
کار خوبی کرد .... شما و اقای کوچک زاده همون تو مجلس حرف بزنین بهتره
-
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۲۷
برو سوریه
برزو
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۵۵
واسه حضور ظریف تو نود روزنامه ات تیتر زد و با فشار اوردن به صدا و سیما نذاشت مصاحبه پخش بشه. به یه ملت بی احترامی کردید و در برابر خواست اکثریت مردم ایستادگی کردید. فردوسی پور خیلی کار خوبی کرد تریبون نود دعوتت نکرد. نمیدونم رد صلاحیت شدی یا تایید اما امیدوارم دیگه هیچوقت دیگه تو هیچ رسانه ای و تو هیچ مجلسی و تو هیچ مسندی نباشی که بخوای واسه مردم تصمیم بگیری.
-
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۵۷
همین کم مونده مجری نود آخوند بشه فقط همین جاها ورود نکردید دم فردوسی پور گرم
-
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۰۶
دستش درد نکنه جنابعالی مگه نگفتی دوست داری بری سوریه خب برو دیگه
سروش
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۰۰
عادل اگه تو کل عمرش یک کار درست کرده باشه همینه که به تو و امثال تو اجازه حرافی نداده، واقعا واسه خودم متاسفم که همچون تویی هم لباسمه!!!! روزی که بمیری کل محله مون را شیرینی میدم
مشروح
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۲۳:۳۵
یعنی داره میمره ووسه این که بره برنامه نود دیده بشه. آقای محترم شما همون گندی که تو مجلس زدی برای ما کافیه جاهای دیگه رو به گند نکش!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر